Які алкогольні напої не варто змішувати під час застілля?

Існує кілька правил змішування алкогольних напоїв:
* Можна змішувати спиртні напої, виготовлені тільки з однієї сировини, наприклад, вино і коньяк, оскільки вони з винограду, віскі і пиво, бо вони з ячменю. А от горілку, яку роблять із пшениці, з жодними іншими спиртними напоями змішувати не можна!
* Не варто поєднувати кілька напоїв зі специфічної сировини: бурбон (з кукурудзи), текілу (з агави), ром (з очерету) і саке (з рису). Що різноманітніший склад того, що ви п’єте упродовж вечора, то складніше печінці упоратися з токсичними речовинами.
* Починати треба зі слабких алкогольних напоїв (у такий спосіб вплив етилового спирту проявиться швидше і сильніше, а поки рідина потрапить у кишківник, мине одна-дві години, і сп’яніння настане пізніше).
* Не запивайте спиртні напої газованими, тому що алкоголь всмоктується активніше, а це загрожує швидким сп’янінням та інтоксикацією організму.
* Міцні напої (горілка, віскі, бренді) найкраще споживати з тривалими перервами і заїдати жирною або білковою їжею: перша огортає слизову оболонку шлунка, перешкоджаючи надмірному всмоктуванню алкоголю, а друга діє як сорбент.