Як позбутися наслідків переїдання та вживання спиртного?

Щоб забава не мала “травматичних” наслідків для організму, можна скористатися кількома порадами:
*Якщо ви переїли і відчуваєте дискомфорт у шлунку, не варто залишати організм наодинці з цією проблемою. Для боротьби з токсинами, які утворюються внаслідок переїдання, можна випити активованого вугілля.
*Якщо у вас печія після переїдання, упоратися з нею допоможуть пляшка мінеральної води або те ж активоване вугілля. Категорично забороняється робити шипучку – розводити харчову соду водою і додавати оцет! Реагуючи із соляною кислотою шлунка, сода сприяє утворенню вуглекислого газу, який подразнює слизову оболонку цього органа і призводить до збільшення синтезу шлункового соку та до повторного виникнення печії.
*Перетравити їжу здоровій людині допоможуть ферментні препарати, які варто заживати безпосередньо під час споживання страв. А тим, що мають проблеми із органами травлення, не варто займатися самолікуванням – краще звернутися по допомогу до лікаря, який призначить необхідні препарати.
*Полегшити стан при похміллі допоможе велика кількість рідини. Найкраще підійдуть капустяний, огірковий, помідоровий розсоли, які сприяють залуженню крові та очищенню організму. Від кави і чаю варто відмовитися.