Як зупинити герпес на губах за одну ніч?

Герпес – це інфекція, котра викликається дуже заразним вірусом, що легко передається й формує хворобливі виразки.
Спочатку в результаті інфекції з’являються невеликі, але дуже хворобливі пухирці або навіть пухирі, їх прийнято називати вогнищами герпесу, і слід зазначити, що, крім їх малопривабливого вигляду, вони ще й легко передаються при контакті «шкіри зі шкірою».
На щастя, є один народний лікувальний засіб, що допоможе вам позбутися проявів герпесу усього за одну ніч! І пов’язана ця хитрість із цілющими властивостями часнику, адже він діє як натуральний антибіотик, здатний зупиняти дію різних вірусів, бактерій і грибків.
Часник містить у собі азотисті речовини, натрій, калій, селен, кальцій, магній, кремній, сірководень, фосфорну кислоту, а також вітаміни С, В, D, фітостероли й ефірні олії.
Також у його склад входить сполука за назвою аліцин, яка, відповідно до проведених наукових досліджень, має сильний бактеріостатичний ефект, що дозволяє швидко справлятися з різними інфекціями.
Таким чином, виходить, що часник може виявитися набагато дієвішим аптечних ліків і при цьому точно не викличе будь-яких небажаних побічних реакцій.
Дрібно поріжте або роздавіть один зубок часнику. Потім прикладіть його безпосередньо до ранки, вогнища герпесу. Якщо площа «поразки» герпесом велика, то процедуру необхідно повторити кілька разів протягом дня (щоразу використовуючи новий зубок часнику).
Залишати часник на губах бажано на 10 хвилин, після чого змити теплою водою. Можливо, що ви відчуєте поколювання або навіть печіння, але ці відчуття пройдуть через кілька секунд, тому що часник сам буде ліками від цього болю, а з герпесом він у стані впоратися за кілька годин.
Можна нанести часникову пасту на уражену ділянку, накрити пов’язкою і залишити для впливу на всю ніч. Наступного ранку пов’язку можна зняти, умитися й радуватися тому, наскільки зменшилося вогнище герпесу (або зникло зовсім).