Чудо-напій для лікування багатьох хвороб

Астма, артрит, гіпертонія, безплідність, імпотенція та навіть рак – усі ці жахливі захворювання не можуть устояти перед цілющим еліксиром. Дія лікувального напою пояснюється потужним підвищенням імунітету та зниженням рівня «поганого» холестерину в організмі.
Цей цілющий напій не має побічних ефектів і корисний не тільки тим, у кого є проблеми зі здоров’ям. Навіть для зовсім здорових людей еліксир з меду, часнику та яблучного оцту – справжня знахідка. Приймаючи його щодня, ви убезпечите себе від сезонних інфекцій і зміцните захисні властивості організму.
1 чашка яблучного оцту, 1 чашка свіжого натурального меду, 10 зубків часнику.
Очистити часник від шкірочки. Змішати цілі зубки часнику з оцтом і медом, помістити суміш у банку, що щільно закривається. Зберігати цілющий напій у холодильнику.
Як вживати: приймати 2 ст. л. лікувального засобу натще. Можна запивати його водою або чаєм, але обов’язково не їсти ще 15 хвилин після вживання еліксиру.
Результат після вживання часниково-медового напою ви відчуєте вже на п’ятий день. Зникає слабкість, головні болі, поліпшується травлення та загальний тонус організму.
Таке лікування показане всім, хто страждає від анемії, безсоння, астенічного синдрому. На ранніх стадіях розвитку рака напій здатний каталізувати захисні сили організму та запустити механізм видужання.