Як зняти стрес

Стреси часто трапляються в нашому житті, тому вміти знизити їх негативний вплив дуже важливо.
Змініть свій стиль життя. Це основний крок у зниженні рівня стресу. Інші фактори, які варто усунути: запізнення, надмірне завантаження безліччю завдань і цілей, залишати справи на останню хвилину.
Споживайте менше кофеїну, цукру і жирної їжі. Перегляньте ваш раціон і додайте більше корисної їжі – споживайте більше ненасичених жирів і вітаміну B і C.
Контролюйте думки. Негативні думки і переживання призводять до стресу, а також ускладнюють повернення до звичного життя.
Висипайтесь. Недостатня кількість сну веде до виникнення стресу. Не тільки організму доведеться витрачати більше зусиль для виконання рутинних завдань, а й свідомість буде розфокусована.
Робіть зарядку та фізичні вправи – це відмінний спосіб знизити стрес. Під час фізичного навантаження виробляються ендорфіни, які дозволяють відчувати себе щасливіше і знизити тривожність.
Грайтеся з дітьми і тваринами. Дослідження довели, що люди, які грають з дітьми і тваринами, істотно менше схильні до стресу.
Смійтеся, адже сміх – одна з форм терапії. Це відбувається тому, що сміх впливає на наше відчуття щастя і розслабленості. Сміх стимулює вироблення ендорфінів і підвищує наш моральний стан.
Йога, медитація і дихальні вправи – доведені способи знизити стрес і напруженість як фізично, так і морально. Оберіть те, що вам підходить.
Який би спосіб щодо зниження стресу ви не вибрали, пам’ятайте, головне – діяти!