Як збільшити доходи

Продовжуючи тему психології грошей, сьогодні поговоримо про те, як збільшити доходи. Напевне, ця тема хвилює багатьох, не залежно від рівня доходів. Так як питання збільшення доходів ми будемо розглядати з точки зору психології, то готових варіантів «для всіх і кожного» не буде. Вам потрібно буде шукати те, що підійде саме вам.
Почнемо з банальних питань. А навіщо вам більше грошей? Що б ви зробили, якби мали мільйон? А що б не робили взагалі? Якби у вас було достатньо грошей, як би змінилося ваше життя? Не поспішайте читати далі, бо без відповідей на ці питання наступні слова будуть тільки словами, а не варіантами дій.
Отже, що можна зробити для того, щоб збільшити доходи.
Знайти додаткову роботу. Можна влаштуватись на ще одну роботу або ж знайти підробіток. Зараз популярний фріланс – робота поза штатом у певній компанії, коли ви самі знаходите собі клієнтів, домовляєтесь з ними, отримуєте прибуток. Так працює багато майстрів по ремонту, перукарів, маркетологів, нянь, продавців та ін. Практично в кожній професії можна стати фрілансером, особливо використовуючи Інтернет. Існують підбірки сайтів, де можна знайти нескладну роботу в мережі Інтернет і у вільний час підзаробити.
Обираючи пошук додаткової роботи, зважте, чи залишиться у вас час на інші сфери життя і чим ви готові пожертвувати за отримання додаткових доходів.
Гроші і щастя. Дослідження Дінера показують, що якщо люди заробляють багато грошей, вони можуть бути щасливими. Але якщо вони постійно розчаровані, тому що повинні заробляти ще більше грошей, то зростання доходів не зробить їх щасливими.
Багато спеціалістів сьогодні говорять про те, що людина притягує у своє життя певні ситуації, людей і т.д. З цього робиться висновок, що позитивне сприйняття грошей притягує їх у життя людини. А про установки відносно грошей (у тому числі, негативні, ми говорили у попередніх статтях).
Продовження у наступному випуску.

Як збільшити доходи (частина 2)
Продовжуємо говорити про те, як можна збільшити свої доходи.
Збалансуйте доходи і витрати. Сьогодні відвідування магазинів – постійні спокуси купити щось не потрібне. Відмовляючись купувати непотрібні речі, продукти, ви можете відчути збільшення доходів без додаткових вкладень.
Якщо ж непотрібні, стихійні покупки приносять задоволення (а саме так часто і буває), спробуйте отримати задоволення іншим шляхом – відпочинок, хобі, спілкування.
Часто борги не мають у своїй основі відсутність грошей, а є відображенням нераціонального їх використання.
Вкладайте гроші. Куди – вирішувати вам. Це може бути депозит у банку, власний бізнес, навчання і т.д. Якщо ви вкладаєте, приміром, у навчання, це у перспективі може принести збільшення доходів (підвищення зарплати чи ціни за послуги).
Правильно вкладені гроші можуть приносити пасивний прибуток – коли ви не прикладаєте зусиль в даний момент і отримуєте прибуток.
Дійте. «Під лежачий камінь вода не тече» – каже народна мудрість. Якщо сидіти і чекати, поки гроші посиплються вам на голову, можна дочекатись. А можна так і чекати все життя. Не бійтесь помилитись. Шукайте і знаходьте способи, втілюйте їх в життя, отримуйте досвід і ви обов’язково отримаєте результат.
Скільки людей, стільки думок. І стільки ж способів збільшити доходи. Деякі вирішують більше працювати, а деякі – медитувати і мріяти. Який спосіб підійде вам – обирайте і перевіряйте!