Східний гороскоп 2019 рік

Гороскоп Собаки
Гороскоп на 2019 року обіцяє Собаці продуктивний період, коли можна поїхати працювати на кордон або відкрити свій бізнес. Фінансове становище буде стабільним, якщо відкладати гроші і бути економним. Собаці в 2019 році все вдасться реалізувати, якщо не нехтувати допомогою друзів. Вставайте на боротьбу зі шкідливими звичками, щоб зміцнити здоров’я.
Гороскоп Бика
Бикові в 2019 році необхідно контролювати свої слова і дії, щоб не зіпсувати стосунки з близькими людьми. Якщо опинитеся в скрутній ситуації, то звертайтеся за порадою до друзів. Гороскоп на 2019 рік обіцяє Бикові щастя в сімейному житті. Можливий несподіваний переїзд в інше місто або країну, що відкриє для вас нові перспективи в роботі.
Гороскоп Дракона
Гороскоп на 2019 рік рекомендує Дракону не розгубити оптимізму і самовладання навіть у найкритичніших ситуаціях. Їх буде небагато, але «чорних» смуг в житті все-таки уникнути не вдасться. Якщо Дракон вдало вкладе гроші або залучить таланти до нових проектів, то в 2019 році йому поталанить в сенсі громадського визнання, а також вдасться примножити накопичений капітал.
Гороскоп Кролика (Кота)
Кролик в 2019 році може зав’язати таке взаємовигідне знайомство, що зміцнить матеріальне становище до кінця грудня. У пріоритеті має бути здоров’я, яке похитнеться, якщо одягатися не по погоді і нехтувати профілактичними заходами. Гороскоп на 2019 рік радить дружині- Кролику бути чуйнішою до чоловіка, щоб уникнути конфліктів і розлучення.
Гороскоп Щура
Гороскоп на 2019 рік передрікає Пацюкові метушливий період, коли доведеться виправляти минулі помилки і підраховувати кожну копійку. Одне радує, що особисте життя у самотнього Щура складеться вдало. Очікується зустріч з людиною, яка стане коханою і єдиною. Щоб зміцнити психічний стан, потрібно зайнятися в 2019 році духовними практиками.
Гороскоп Тигра
Гороскоп на 2019 рік обіцяє Тигру чудовий час, коли всі сфери життя будуть ознаменовані удачею і благополуччям. Очікується багато подорожей, цікавих зустрічей і нова робота. Хтось із Тигрів вирішить докорінно змінити професію. Ситуація з грошима в 2019 році може виявитися критичною, але не втрачайте впевненості в своїх силах і талантах.
Гороскоп Півня
У 2019 Півневі доведеться докласти максимум зусиль і кипучої енергії, щоб домогтися успіху в різних сферах життя. Головне, не лінуватися і не хвалитися передчасно своїми заслугами. Влітку необхідно поїхати в санаторій або до моря, щоб поправити здоров’я. Гороскоп на 2019 рік обіцяє неодруженому Півневі зустріч з коханою людиною.
Гороскоп Коня
Гороскоп на 2019 рік рекомендує Коню ретельніше розглядати всі пропозиції щодо співпраці, щоб не бути обдуреним і всіма забутим. З родичами можливі конфлікти на підставі вашої постійної зайнятості. Якщо в 2019 році Кінь буде мало відпочивати, нервувати і харчуватися на бігу, то вже в навесні опиниться на лікарняному ліжку.
Гороскоп Кози (Вівці)
2019 рік відкриє для працьовитої Кози масу перспектив у роботі. Можна не тільки зробити кар’єру на нових теренах, але й стати керівником великої фірми. Ви навіть фінансове становище поліпшите, що дозволить зробити великі придбання. Гороскоп на 2019 рік передбачає Козі службовий роман з продовженням. Ведіть себе розумно, а не живіть лише емоціями.
Гороскоп Змія
Насичений, але плідний 2019 рік очікує Змію. Головне, бути на позитивній хвилі, а також ще частіше прислухатися до своєї інтуїції. Не завадило б змінити зовнішній вигляд, щоб привернути до себе увагу протилежної статі. Гороскоп на 2019 рік обіцяє Змії міцне здоров’я, якщо вона займеться спортом і буде харчуватися згідно режиму. Можливий переїзд до іншого міста.
Гороскоп Мавпи
Гороскоп на 2019 рік обіцяє Мавпі вигідні творчі проекти, стабільність в грошах і зустріч з «другою половинкою». Не сподівайтеся, що все це прийде одночасно. Доведеться ретельно потрудитися над своїми професійними якостями. З боку здоров’я у Мавпи можуть бути перепади тиску і мігрень. Часом треба звернутись до лікаря-фахівця.
Гороскоп Кабана (Свині)
Свиня (Кабан) в 2019 році буде такою наполегливою і кмітливою, що зможе просунути особистий бізнес до закордонних масштабів. Навіть конкуренти вас не налякають, адже ви маєте в запасі масу геніальних ідей по їх ліквідації. Гороскоп на 2019 рік радить Свині не відмовляти у фінансовій допомозі близьким людям. Добро повертається добром – пам’ятайте про це.