30 ідей оригінальних подарунків для співробітників на Новий рік.

Наближаються новорічні свята, і кожного року ми готуємо подарунки під ялинку для рідних та близьких людей. Не виключенням є і колеги та співробітники по роботі. День у день, пліч о пліч ви крокуєте вперед і виконуєте поставлену роботу. Ви, напевно, вже ставили собі запитання – що ж подарувати колегам по роботі та партнерам?
Подарунок повинен бути недорогим і водночас корисним та приємним – таким, який би навіював новорічну атмосферу.
Новорічні кулі для ялинки, запаковані в ошатну обгортку.
Це гарний і недорогий подарунок, який буде корисним для кожної жінки. Ялинкові прикраси, особливо скляні та ручної роботи, користуються великою популярність. На кульці може бути зображений символ наступаючого року та різні написи. Такий подарунок може слугувати довгі роки, нагадуючи про людину, яка його подарувала.
Керамічні фігурки чи м’які іграшки, які відповідають символу наступаючого року.
Недорогий подарунок, який буде слугувати прикрасою для вашої оселі та нагадувати про людину, яка вам його презентувала. Фігурки можуть бути різного кольору та розміру. Оскільки 2019 рік – рік Жовтої Земляної Свині, – з нагоди свята можна придбати фігурку кумедного поросяти чи м’яку іграшку відповідного кольору.
Календарі на наступаючий рік.
Це недорогий і оригінальний подарунок, який можна буде залишити як і в офісі, так і принести додому. В залежності від того, яким буде цей календар, можна буде ним користуватися і вдома, і на роботі. Оберіть настінний чи настільний календар з яскравим зображенням свинки і привітайте своїх колег.
Гарні свічки чи підсвічники.
Свічки разом із підсвічниками яскравого червоного кольору стануть гарним подарунком з нагоди Нового року. Цей подарунок є більш ніжним та романтичним і стане у нагоді гарній жінці чи коханій дівчині.
Фігурне косметичне мило.
Цей подарунок стане оригінальним і нешкідливим, адже мило ручної роботи виготовляється лише з натуральної сировини. Люди, які виготовляють такі мильні фігурки, до кожного року готують новинки – фігурки у вигляді символів наступаючого року.
Ароматичні лампи чи медальйон для ефірної олії.
Цей подарунок може підійти не всім вашим колегам, оскільки у деяких людей може бути сильно виражена алергічна реакція на запахи різної етимології. Якщо ви впевнені на сто відсотків, що цей подарунок сподобається – оберіть його, але знайте, що підходить він більше до категорії романтичних подарунків.
Точилка для олівців у вигляді забавної фігурки.
Гарний та кумедний подарунок для вашої колеги. Якщо кожного для в обов’язки вашої роботи входить багато писати – цей предмет якнайкраще підійде як подарунок до цього свята. Цей недорогий та корисний подарунок буде нагадувати про вас кожного разу, коли потраплятиме до рук.
Пляшка горілки, інші спиртні напої в подарунковій упаковці.
Це гарний і недорогий подарунок, який, мабуть, сподобається всім чоловікам. Оберіть напій в картонній ошатній коробці і зробіть презент до свята.
Підставка під чашку.
Оригінальний подарунок, який уподобають всі чоловіки. Кожного дня, прийшовши на роботу, люди смакують кавою чи чаєм. Такий подарунок стане корисним, адже на робочому столі не буде слідів від чашки.
Килимки для комп’ютерної миші з чоловічими малюнками і веселими написами.
Гарний подарунок для тих, хто має стаціонарний комп’ютер. Зараз дуже великий вибір таких аксесуарів, і кожному чоловікові можна обрати подарунок з індивідуальним написом чи малюнком, який буде символізувати чи виражати саме його.
Силіконові килимки для тримання телефону та інших дрібниць в автомобілі.
Гарний та корисний подарунок для тих чоловіків, які мають власний чи службовий автомобіль та користуються ним щодня. Щоб він знаходився на видному місці, треба покласти на нього телефон -тоді він не падатиме при русі автомобіля.
Ароматизатори повітря, шкребки і водогони для автомобільного скла.
Це корисний подарунок для чоловіків, які кожного дня проводять багато часу в автомобілі. Цей подарунок приємно здивує, і ваш колега буде задоволений – саме головне, здогадатися, який аромат подобається йому найбільше.
Оригінальні стікери для заміток.
Якщо робота вашого колеги кожного дня пов’язана з великим обсягом документів – подаруйте оригінальні стікери. Вони нагадають про важливі справи, які потрібно зробити у першу чергу.
Розгалужувач, який дозволяє використовувати один порт для декількох пристроїв.
Корисний подарунок для тих чоловіків, які проводять багато часу за комп’ютером і ведуть великий документообіг. Вони будуть раді такому подарунку, адже одночасно їм вдасться користуватися декількома електронними носіями інформації.
Цукерки.
Гарний, недорогий та смачний подарунок, який буде приємним і чоловікам, і жінкам. Вибір цукерок на сьогоднішній день дуже великий, все залежить від суми, на яку ви розраховуєте.
Шампанське.
Гарний подарунок, який всім сподобається. До Нового року є багато цікавих пропозицій і акцій, придбайте його в подарунковій упаковці.
Чай чи кава.
Оригінальний подарунок для любителів цих напоїв. Якщо обрати набір чаю чи кави різних країн світу – це стане дуже корисним та смачним подарунком. Тоді робочі дні ваших колег будуть проходити набагато цікавіше, адже буде чим посмакувати.
Прянички у вигляді тематичних фігурок чи смайлики з побажаннями.
Гарний та одночасно корисний подарунок до різних свят. Прянички бувають різні – імбирні, медові та інші. У наш час їх роблять у вигляді різних фігурок з начинкою та без.
Сподіваємось, що вам стануть у нагоді наші поради та ви оберете гарний, оригінальний, корисний та недорогий подарунок для ваших колег та партнерів. Бажаємо вам успіхів та вітаємо з наступаючими новорічними святами.