Правила відпочинку

Інколи люди говорять про лінь, небажання щось робити, а за цим, насправді, стоїть втома і відсутність/нестача відпочинку. Тому сьогодні кілька слів про те, які правила сприяють швидкому відновленню сил та енергії.
Людина – не робот, вона колись втомлюється і потребує відпочинку. Жити з постійною (хронічною) втомою дуже непросто. Набагато простіше – організувати правильний відпочинок.
Ознайомтесь із простими правилами відпочинку:
1. Відпочинок – не відхід від роботи, а турбота про відновлення сил. Відпочинок – це не байдикування, це необхідна умова для продуктивної роботи.
2. Відпочинок – активний! Лежати перед телевізором лише інколи можна назвати відпочинком.
3. Відпочивати до того, як настане втома. Таким чином ви зекономите багато своїх сил і часу для відпочинку потрібно буде менше.
4. Короткий частий відпочинок краще, ніж відпочинок рідко, але довго. Відпочиваючи часто і недовго, ви стомитесь менше, сила відновиться швидше.
5. Відпочинок – це зміна діяльності. Це не означає робити одну роботу після іншої, але турбуватись варто про різні сфери життя – тіло, розум, почуття, спілкування.
Кожна людина унікальна, у кожного свої ритми життя і шукати ідеальні правила відпочинку варто ті, які підходять саме вам.