Рецепти від осінньої хандри: рекомендації психолога

Не дивіться на інших
Психолог радить спробувати жити так, як подобається саме вам. Не дивіться на інших, а навчіться розрізняти власні емоції, відчувати бажання. І якщо скажуть: «Так ніхто не робить”, відповідайте: «А я роблю саме так».
Будьте відповідальними
Коли ви візьмете на себе відповідальність за своє життя, це дозволить позбутися розчарувань від марних очікувань. Натомість з’явиться впевненість у майбутньому, бо воно залежатиме лише від вас.
Розривайте погані стосунки
Вміння вчасно закінчувати відносини і не почуватися винними, а вдячними за все, значно полегшить життя. Облиште стосунки, у яких не почуваєтеся щасливими.
Забудьте про перфекціонізм
Або все, або нічого: позиція, властива перфекціоністам, тобто тим, хто сприймає життя не таким, яким воно є, а через фільтр ідеальної його моделі – яким воно має бути.”Опустіть планку”: знизьте очікування і ступінь серйозності сприйняття навколишнього світу.
Проявляйте інтерес
Психолог радить не прикриватися масками і не перейматися тим, хто першим підійде до кого, а відкрито спілкуватися, виявляти щирий інтерес одне до одного Не сканувати чесноти й недоліки, а пізнавати чийсь новий світ, відкриваючи натомість свій.