3 травня День кондитера

Слово «кондитер» походить від італійського дієслова «candire», що означає «варити в цукрі». За випадковим збігом це слово вимовляється так, як латинське «conditor» – так древні римляни називали кухарів. Саме тому тих, хто виготовляв солодощі, почали називати не “кандирами”, а “кондиторами”, або кондитерами. Кондитер — це той чарівник, який створює оцю казку з тіста, яєць, горіхів та ванілі. З-під його рук виходять справжні шедеври мистецтва, якими можна лише захоплюватися!
Кондитер – професія складна і вимагає від працівника не лише естетичного смаку та художніх здібностей, але й багатьох знань та вмінь, чималих зусиль, напруження, натхнення, творчого пошуку. Щоб досягти високого фахового рівня, кондитер має бути наполегливим у досягненні поставленої мети, емоційним, але стриманим, рішучим, і відповідати за рівень та якість своїх виробів.
Вміння приготувати смачно, красиво і з душею різноманітні торти, печива – то справа кондитера. Він мусить знати не лише основи випічки, технології та правила, а й вміти творчо підходити до роботи. Кондитер готує вироби з різних видів харчової сировини – борошна, сирної, марципанової маси, кремів, морозива та ін., – торти, тістечка, печиво, рулети, кекси. Відповідно до заданої рецептури готує сировину: замішує, розкачує тісто, збиває креми. Кондитер – це людина, котра своєю працею завжди створює гарний настрій і робить наше повсякденне життя солодшим і смачнішим. Професія кондитера – це вміння творчо поєднувати смак,аромат і форму.
Професії кондитера вас з радістю навчать в Звенигородському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів. Завжди чекаємо вас за адресою:
м. Звенигородка, вул. О. Кошиця, 38 (колишня Кірова). Телефон: 047-40-2-24-85.
Всі подробиці ви можете дізнатися на офіційному сайті: http://zvenigorodka-cpprk.ck.sch.in.ua/
Наша електронна пошта: zvencpprk@ukr.net
Професія кондитера творча, тому молодий талановитий працівник може генерувати та реалізовувати значно більше нових ідей, ніж досвідчений, давно працюючий,- і заклад отримає суттєві прибутки. Це робота, яка не терпить стереотипів, а набуті навички і знання треба втілювати у все нові й нові задуми та перспективи. Чекаємо вас!