20-21 квітня під Києвом пройде кінно-каскадерське шоу

Вас важко здивувати? Тоді запрошуємо 20 і 21 квітня до Древнього Києва в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») на фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври».
Протягом двох днів відважні вершники та вершниці, дорослі та зовсім юні, змагатимуться в мистецтві джигітування та у віртуозній їзді в упряжках.
«Кентаври» – це фестиваль, що об’єднує кращих кінних каскадерів світового рівня. Учасники фестивалю покажуть свою спритність і таланти, поділяться професійним досвідом і будуть змагатися за звання кращого.
Крім обов’язкової конкурсної програми будуть представлені показові виступи з кращими номерами.
Віртуозні вершники вражатимуть глядачів неймовірними трюками: їзда догори ногами, задом наперед, відразу на двох конях; вони будуть прослизати під конем, вибудовувати «піраміди». І все це на повному скаку! ”Арабески”, ” обриви”, “пістолети” та” французькі хрести”… За участю коней рідкісних історичних порід!
До цих унікальних коней можна буде підійти, погладити, сфотографуватися з ними та проїхати верхи чи в екіпажі.
Змагання будуть чергуватися з виступами театру Древнього Києва, майстер-класами, конкурсами та іграми для гостей.
Напої та смачні страви, приготовані на вогні, можна буде скуштувати в Княжій корчмі та в альтанках на свіжому повітрі. Також працюватимуть середньовічний тир для стрільби з лука, канатний спуск «Політайло», швидкісна гірка «Змій Горинич», монетний двір для карбування монет, Княжа костюмерна, де можна приміряти історичні костюми.
Гості Древнього Києва дізнаються багато цікавого про життя наших пращурів, відвідавши музеї історичного костюму і дерев’яного зодчества, експозиції облогової техніки, середньовічного кораблебудування. Є навіть середньовічна катівня.
На завершення програми на гостей чекає яскраве нічне вогняне шоу.
А для тих, хто забажає продовжити відпочинок ще на день, є можливість залишитися на ніч в будинку готельного типу, попередньо забронювавши місця.
Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30.
Ціна квитка: повний квиток для дорослого – 250 грн, для пенсіонерів і студентів – 150 грн, для дітей шкільного віку – 60 грн, дошкільнятам – безкоштовно.
«Парк Київська Русь» розташований недалеко від Києва – в 45 хвилинах їзди, – в с. Копачів, Київська обл. Курсують маршрутки з Києва, від ст. метро «Видубичі», див. розклад на сайті.
Детальніше на сайті: parkkyivrus.com