Як правильно почати рік

Відомо, що найбільшою магічною силою володіє число 7, тож саме 7 рекомендацій зможуть дати вам усе необхідне для покращення життя.
1) Напишіть перелік листів, які ви не відправили друзям, роботодавцям і Всесвіту. Нехай у листі відобразяться всі ваші побажання, які зосталися лише в думках. Потім уважно перечитайте список, викресліть те, що вже зробили інші, поки ви соромилися, і починайте розсилати свої найбожевільніші бажання в листах.
2) Складіть перелік найбільш позитивних друзів. Якщо у вас їх менше, ніж троє, тоді потоваришуйте ще з кількома. Виберіть з віртуальної реальності позитивних людей і почніть з ними зустрічатися.Оточивши себе радісними і позитивними людьми, ви зміните якість свого життя. У вас теж буде багато радості й позитиву.
3) Відпустіть минуле, вам треба йти в сьогодення. У вас занадто багато цілей та ідей, аби ворушити свої минулі спогади. Пригадайте, що сталося з Еврідікою та дружиною Лота. Вони надміру цінували минуле. Вони озиралися. У вас немає на це часу! Будуйте міст від теперішнього до майбутнього.
4) Починайте кар’єру сценариста, навіть якщо ви бухгалтер. Пишіть сценарії своїх завтрашніх і післязавтрашніх днів, пишіть сценарії іншим людям, які радітимуть від можливості побути пасивними акторами. А ви – припиняйте кар’єру актора, якому все хтось прописав. Сценарист! Ось активний учасник усіх подій!
5) Складіть план повернення боргів. Зустріньтеся з усіма, кому ви заборгували, і покажіть їм ваші плани. Якщо вони чекатимуть від вас грошей або дій, скажіть, що діятимете чітко за своїм планом. І починайте віддавати. Чим більше ви віддасте, тим більше здобудете.
6) Напишіть план заходів на місяць, тиждень, завтрашній день. За виконання кожного з них ви отримаєте нагороду. Нагороду визначте самі. У вас має бути список заохочень для себе тільки за те, що ви відвідали всі найважливіші лекції, вечірки, виставки та суботники.
Купуйте собі «печивко» за кожне відвідування заходу й не забувайте вранці підбивати підсумки: з ким цікавим я познайомився, що я спробував уперше, які уроки я виніс, як я зможу все це використовувати для свого зростання.
7) ______________________ впишіть у порожній рядок пораду для себе. Ніхто не може дати вам таку рекомендацію, як ви самі. Ви – найрозумніший порадник у своєму житті, і ніхто не міг би вчиняти правильніше в тих чи інших ситуаціях, знаючи і враховуючи всі обставини, які були у вас. Напишіть і зробіть це!
Психолог Наталя Підлісна