ВІДКРИТТЯ БЮРО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ В М. ЗВЕНИГОРОДКА!!!!

До уваги жителів міста  та району !
З 1 вересня 2016 року в м. Звенигородка по вул. Кірова, 13 б, в приміщенні будинкоуправління ( 2-й поверх) розпочинає роботу Бюро  правової допомоги.
Бюро  правової допомоги є місцем де громадяни матимуть можливість скористатися електронними сервісами Міністерства Юстиції України та отримати безоплатну первинну правову допомогу, а саме правову інформацію та консультації у сфері чинного законодавства України. Особи, які звернулися до бюро будуть мати доступ до безоплатної правової допомоги та відповідно до Положень ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» у разі підтвердження категорійності і до безоплатної вторинної правової допомоги, а саме складання процесуальних документів та представництва в суді.
Метою Бюро є посилення правової обізнаності мешканців сільської місцевості та невеликих міст, консультацій та роз’яснення, щодо врегулювання цивільних та адміністративних питань, покращення правової обізнаності населення, щодо захисту своїх прав та інтересів в усіх ланках державних органів, сприяння більшій залученості територіальних громад до роботи  сформованих ними органів місцевого самоврядування.
Кожен має право на отримання безоплатної правової допомоги!