Свята в жовтні

1 жовтня – День ветерана
Український народ завжди славився шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади.
Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас.
Цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.
Висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші ветерани, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави.
Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!
Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!
Бажаємо вам довгі-довгі роки прожити здоровими, щасливими у злагоді, повазі і любові!

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку
1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.
Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави.
Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.
У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

1 жовтня – Міжнародний день музики
Музика – одна з прекрасних граней духовного життя людства. Вона здатна виражати найтонші рухи душі, непідвласні слову. Споконвіку людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення.
Вітаємовсіх поціновувачів музичного мистецтва, тих, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним і неповторним Мистецтвом.
Сердечно зичимо вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру й добра, невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин.

Перша неділя жовтня – День працівників освіти
Шановні освітяни!
Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
За розум осяйний,
За мудрість й доброту від Бога,
Прославимо в віках –
Звеличимо в піснях –
Високу працю педагога.

5 жовтня – Всесвітній день учителя
Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту.
Ми вам сьогодні дякуємо дуже
За вашу працю вчительську святу.
До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

8 жовтня – День юриста
Сердечно вітаємо з професійним святом усіх, хто присвятив себе вивченню права, служінню праву та його захисту. Тих, хто завжди і всюди пам’ятає: юстиція означає справедливість.
Юрист – це той, хто покликаний відстоювати цю справедливість, стояти на сторожі законності, верховенства права та міцних демократичних інститутів.
Сьогодні від вашої правової культури, компетентності та відповідальності, принциповості та чесності багато в чому залежить, в якій країні ми житимемо завтра. Ви одні з тих, хто визначає темпи і якість змін, на які чекає наше суспільство. Це буде важка боротьба, в якій ви зобов’язані перемогти. Ваша перемога буде перемогою всієї України.
Мудрості вам, неупередженості і невтомності.

9 жовтня – Всесвітній день пошти
Вітаємо всіх працівників поштової служби із Всесвітнім днем Пошти. Нехай говорять, що хочуть, але ми-то з вами знаємо, що пошта не вмирає. Пошта – це невід’ємна частина цивілізованого суспільства, один з найважливіших елементів інфраструктури держави. Це унікальний вид зв’язку, який дозволяє переправляти в будь-яку точку світу не просто інформацію, а й матеріальні об’єкти, і в цьому сенсі пошта абсолютно незамінна.
Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та інтернету, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування, приваблюючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.
Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.
Вагомих вам професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя.

9 жовтня – День працівників стандартизації і метрології
Щиро вітаємо з професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології і Всесвітнім днем стандартів!
Активно впроваджуючи вимоги стандартів, ви сприяєте розвитку вітчизняної науки, промисловості, торгівлі, підвищенню ефективності міжнародної стандартизації.
Стандарти допомагають випускати продукцію, яка гідно конкурує на міжнародному ринку. Вони сприяють розвиткові міжнародної торгівлі, підвищенню якості, продуктивності, ефективності та надійності на всіх рівнях виробництва й торгівлі заради однієї кінцевої мети — задоволення потреб споживачів, сприяння охороні здоров’я, безпечним умовам праці та збереженню навколишнього середовища на благо всіх народів світу.
Жодна сфера людської діяльності не може обійтись без метрології — науки про вимірювання. Результати вимірювань відіграють велику роль для будь-якої галузі науки чи економіки. Кожну секунду в світі виконуються мільярди вимірювальних операцій, результати яких використовуються для забезпечення якості продукції, для безпечної та безаварійної роботи транспорту, для обгрунтування медичних та екологічних діагнозів, аналізу інформаційних потоків тощо.
Багатий досвід та високий професіоналізм фахівців сфери стандартизації та метрології дозволяє впевнено долати труднощі й проблеми сьогодення, конкретними справами доводити свою здатність оперативно реагувати на вимоги часу.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, подальших успіхів, творчої наснаги в ім’я процвітання України.

14 жовтня – День українського козацтва, День захисника України
Сьогодні Україна святкує славне свято,
Це свято – чоловіче, твоє це свято, брате!
Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину
Батьківщину захищати і рідну Україну!
Хай мир панує завжди і спокій навкруги,
Будь-що тобі хай буде, мій брате, до снаги,
Хай множаться здобутки, життя хай процвітає,
Покровом Божа Матір тебе хай огортає!

Друга неділя жовтня – День художника
Сердечно вітаємо всіх художниківміста, талановитих майстрів пензля, шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом – Всеукраїнським днем художника, яке відзначається 13 жовтня – в пору золотої осені, щедрої на врожай, барви і кольори, коли сама природа розгортає своє неповторне і вражаюче художнє полотно.
Бажаємо Вам і Вашим родинам добра, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, невичерпної енергії і творчої наснаги в примноженні славних культурних традицій рідного нашої України !

Друга неділя жовтня – День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби
Протягом багатьох років діяльність державної санітарно-епідеміологічної служби спрямована на збереження і зміцнення життя та здоров’я населення – як найбільш цінного конституційного права громадян. ЇЇ робота створює основи національної безпеки нашої держави.
Бажаємо вам у цей непростий час міцного здоров’я, добробуту, енергії, миру, оптимізму, віри, реалізації професійного потенціалу! Впевнені, що, обравши за мету своєї діяльності благополуччя кожної людини, ви й надалі працюватимете задля її досягнення, охороняючи громадське здоров’я.

17 жовтня – Міжнародний день викорінювання злиденності

20 жовтня – День боротьби з захворюванням на рак молочної залози

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників
У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.
Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Третя субота жовтня – День працівників целюлозно-паперової промисловості
Сердечно вітаємо Вас з професійним святом — Днем працівника целюлозно-паперової промисловості.
Бажаємо Вам і надалі примножувати трудові здобутки задля подальшого розвитку підприємств галузі та процвітання нашої країни.
Зичимо Вам міцного здоров’я, злагоди в родинах, наснаги, ентузіазму, добра у серці та в душі, достатку, радості від життя в усій його багатогранності. Нехай Ваша щоденна праця приносить Вам радість і задоволення.

Третя неділя жовтня – День працівників харчової промисловості
Щиро вітаємо із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!
Це свято людей, які виконують не просту і таку важливу для всіх місію по забезпеченню кожного жителя хлібом і всім тим, що додається до нього.
Трудові колективи вашої галузі стабільно і динамічно нарощують обсяги виробництва та розширюють асортимент продукції, працюють над підвищенням її якості і конкурентоспроможності, забезпеченням екологічної чистоти. Продукцію харчовиків України знають не лише вітчизняні споживачі, а й країн зарубіжжя.
Висловлюємо всім працівникам галузі глибоку шану і щиру подяку. Віримо, що своєю сумлінною і самовідданою працею Ви й надалі вноситимете вагомий вклад у розвиток промислового потенціалу нашої держави.
Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, впевненості у майбутньому. Нехай втілюються у життя всі ваші задуми на радість вашим родинам, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту усього українського народу.

Остання неділя жовтня – День автомобіліста і дорожника
У цей день вітають всіх водіїв, ремонтників, інженерів, діяльність яких пов’язана з проектуванням транспортних засобів, і всіх, хто не уявляє свого життя без машини.
Щиро вітаємо всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника.
Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.
Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь гордість за свою професію, „відчуття ліктя” мають особливе значення.
Вітаємо всіх, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на тролейбусах, автобусах, вантажному та легковому транспорті.
Щиро бажаємо всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, “залізний кінь” – міцним, а дома завжди чекають рідні та близькі!
Хай весело гуде мотор,
Хай на шляху не жде затор,
Хай неприємність обмине,
Хай не скінчається пальне,
Без ям хай буде завжди шлях,
Хай не лежить на ньому цвях,
В дорозі янгол кожну мить
Нехай тебе, водій, хранить!