Свята в вересні

1 вересня – День знань
Шановні педагоги, дорогі учні, студенти!
Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані: ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.
Найщиріші слова подяки — вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!
Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

2 вересня – День нотаріату
В календарі хоч цей день не червоний
Й вихідним не голосять його,
Але день цей значимий й важливий,
Без Нотаріуса всі ми – ніхто.
У паперовому, безладному морі
Ви – людства надійний мандат.
Поспішаємо ми вас вітати
З вашим свято – Нотаріат!

Перша неділя вересня – День підприємця
Вітаємо Вас з професійним святом – Днем підприємця. Бажаємо успіхів Вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів та щоб удача та надія ніколи не залишали Вас. Нехай у Вашій родині також буде тепло та затишок, а Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту Ваших рідних.
Зі святом Вас!

Друга субота вересня – День українського кіно
Наше кіно – невід’ємна частина європейської художньої традиції. Наші великі режисери, такі як Олександр Довженко, Сергій Параджанов, Леонід Биков стоять на одній сходинці з кращими представниками світового кіномистецтва.
Для багатьох українців з них починалася любов до своєї землі, захоплення українським кінематографом. Сьогодні в країні для виробництва кіно рівня Довженка і Параджанова є майже все – молоде покоління талановитих художників, акторів, режисерів, потужні студії, навчальні заклади, сучасні кінотеатри.
Бажаємо всім великого творчого натхнення, сміливих задумів, неординарних художніх рішень, а головне – вдячного глядача, який би гідно цінував Вашу роботу!

Друга субота вересня – День фізкультури і спорту
Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізкультури і спорту, який сприймається в суспільстві як свято здоров’я, краси, гарту і молодості. Спорт, регулярні заняття фізкультурою — це здоровий спосіб життя, до якого долучаються тисячі, мільйони наших співвітчизників. І особливо приємно усвідомлювати, що наше молоде покоління все більше і більше захоплюється активними заняттями спортом. Профспілки ж з свого боку роблять все від них залежне, щоб фізкультурно-спортивний рух поширювався на всі без винятку верстви населення — і в місті, і в далекому селі.
Прийміть, шановні, спортсмени, тренери, організатори спорту і массового
фізкультурно- спортивного руху найкращі побажання вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті — хай вам просто щастить в усьому. Доброго вам здоров’я, щастя і радості від перемог та удач!

Друга неділя вересня – День танкістів
Танкісти, ви гордість країни,
Батьківщині завжди вірні,
Сьогодні, братці, ваше свято,
Дозвольте щиро привітати!

Друга неділя вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості
Щиро вітаємо усіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з видобутком, обробкою та постачанням нафти і газу, із професійним святом!
Ви творчо використовуєте напрацьований попередніми поколіннями досвід для розвитку стратегічно важливих галузей промисловості України, задоволення внутрішнього споживчого попиту населення.
У непростих для нашої країни політичних та соціально-економічних умовах суспільство покладає на вас завдання щодо забезпечення енергетичної незалежності держави, а ваша праця набуває надзвичайно важливого значення.
Бажаємо вам вагомих трудових успіхів та здобутків, стабільності і впевненості у завтрашньому дні. Міцного здоров’я, миру, благополуччя, добра і щастя!

17 вересня – День рятівника
Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятувальника! Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.
Дозвольте цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті. У святковий час для вас нашу прийміть вдячність!

Третя субота вересня – День фармацевтичного працівника
Щиро вітаємо Вас із професійним святом — Днем фармацевтичного працівника!
Професія провізора важлива,
На жаль, без ліків жити неможливо.
У цьому світі, щоб довго жити,
Потрібно щось вколоти, щось попити.
Ліками й добрим словом лікувати
Покликані ви. Так тримати!

Третя субота вересня – День винахідника і раціоналізатора
День винахідника і раціоналізатора об’єднує людей різних професій і спеціальностей, але всі вони обов’язково наділені рідкісним даром творчості, почуттям нового, умінням розширити межі звичного, вийти за рамки стереотипу.
Ваш талант самовіддана праця й постійний пошук є дієвим рушієм науково-технічного прогресу творчою силою, яка забезпечує розвиток вітчизняної економіки і зростання добробуту українського народу.
Сердечно бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, достатку Вам і Вашим родинам, невичерпної життєвої енергії, вічної молодості душі, нових ініціатив та ідей, творчого натхнення.

Третя неділя вересня – День працівників лісу
Легені нашої планети – ліси.
Слава тому, хто наш ліс зберігає!
Спасибі людям, що зростили ліс
За всі дуби, спасибі за ялини
І за красу березових тих кіс,
Що милі серцю кожної людини.

21 вересня – Міжнародний день миру
Нам не треба війни, не треба —
Ми за спокій і мир на Землі,
Щоб не коршаки в чистому небі,
А космічні пливли кораблі,
Щоб щасливо зростали діти
І не бачили жаху війни,
Щоб зловісний воєнний вітер
Був розвіяний вітром весни.
Вітром правди і сили людської—
Силу ту не здолати в віках —
Нас даремно лякають війною,
Міць народу — в народних руках!
Нам не треба війни, не треба —
Ми за спокій і мир на Землі.
Щоб не коршаки в чистому небі.
А космічні пливли кораблі.

22 вересня – День партизанської слави
Вітаємо вас, сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави!
Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.
Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни.
З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.
Низько вклоняємося вам, дорогі ветерани, і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в побудові незалежної України.
Здоров’я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

27 вересня – День туризму
Усіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів вітаємо з Днем туризму!
Щиро бажаємо вам гарних емоцій, приємних вражень від всіх ваших подорожей, а працівникам цієї галузі хотілось би побажати успіхів та процвітання у цій нелегкій справі , адже саме завдяки вам люди отримують змогу насолодитись прекрасними світовими памятками архітектури, відпочити у найекзотичніших куточках світу та отримати море радості від проведеної відпустки. Нехай у вашому житті завжди панує злагода та нехай вас завжди переслідують лише приємні щасливі емоції.
Зі святом вас, дорогі туристи!!!
Четверта неділя вересня – День машинобудівника
Все що їздить та літає –
Справа ваших рук!
Всі у світі вам позаздрять,
Скільки ж знаєте наук?
І сьогодні свято в вас,
З цим ми вас вітаєм,
Кожен новий день нехай
Радощі приносить,
Щастя буде – через край,
Благо – плодоносить!

30 вересня – День бібліотекарів
У осені є свят багато
Це знають люди геть усі,
Та ось вересня тридцяте
До нас прийшло у всій красі.
Осінні квіти всюди,
Дзвінкий бадьорий сміх,
Бібліотекарів усіх!
Криниця знань чи джерело —
До них дорога недалека.
Ця дивина, — як НЛО,
Під назвою БІБЛІОТЕКА!
До книги, потяг, нас веди,
Їм варто низько уклонитись,
Хто знов джерельної води
Нам досхочу дає напитись!

30 вересня – День усиновлення
Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята – усиновлювачів, прийомних батьків, працівників служб у справах дітей, центрів соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, працівників дитячих будинків.
Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям розуміємо, що батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг. Усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.
Висловлюю велику вдячність всім, небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину в родину! І не хай разом з цим прекрасним моментом у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!