Свята в грудні

1 грудня – День працівників прокуратури
День прокуратури – свято борців
За справедливість, за чесність судів.
Щиро вітаємо працівників прокуратури зі святом.
Це свято є свідченням поваги до стражів права та порядку, до людей, професійний обов’язок, яких сприяти утвердженню в Україні верховенства закону
Бажаємо вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя та добробуту.

1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом
Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім’я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується по усіх регіонах земної кулі. Саме такі спільні дії служать справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з ВІЛ/СНІДом.
Проблема поширення ВІЛ-інфекції впродовж майже 30 років усе ще залишається актуальною для світової співдружності. Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу.
При цьому Україна, починаючи з 2004 р., досягла значного прогресу у боротьбі з ВІЛ/СНІДом, зокрема, в наданні лікування людям, які живуть з ВІЛ. Наразі в нашій країні більше 62 тисяч ВІЛ-інфікованих осіб отримують антиретровірусну терапію, із них понад 80% – за кошти державного бюджет.

2 грудня – Міжнародний день скасування рабства
Міжнародний день боротьби за скасування рабства відзначають у день прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами, яку було підписано 2 грудня 1949 року.
Указом Президента України “Про заходи щодо подальшого зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян”, підписаному в 2002 році, визначено, що боротьба проти торгівлі людьми (зокрема міжнародної) є одним із пріоритетних напрямів діяльності правоохоронних органів України.
Протидія торгівлі людьми на національному рівні – комплексна проблема, до вирішення якої залучені співробітники ряду міністерств і відомств. З моменту створення в карному розшуку МВС України і в обласних управліннях внутрішніх справ спеціалізованих підрозділів у боротьбі із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, головна роль у протидії цьому виду злочинної діяльності відводиться саме цим структурам.
Крім того, з метою ефективного попередження торгівлі людьми і протидії їй в Україні діє низка міжнародних організацій і мережа громадських об’єднань.

3 грудня – Міжнародний день інвалідів
Дорогі друзі!
3 грудня вся світова спільнота долучається до привітань з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями. Для вас не існує меж у просторі та часі, бо сила вашого духу долає усілякі перешкоди. Вам не страшні будь-які випробування, бо в ваших серцях живе те найдорожче, за що можна віддати цілий матеріальний світ – це любов і розуміння до тих, хто вас оточує. Ваша мудрість та терпіння навчають нас бути більш суворими та вимогливими до самих себе. Кожен, кого Бог не наділив чимось, що ми сприймаємо як належне, може стати взірцем мужності, наполегливості та непересічної особистості, і кожен з вас заслуговує на повагу й щире захоплення з боку інших.
У цей день хочемо побажати вам теплих стосунків з вашими близькими, творчої наснаги, бадьорості духу та міцного здоров’я і надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей, та міцної сили волі, що ці можливості породжує. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми!

5 грудня – День працівників статистики
Шановні працівники статистики!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток країни. Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку усіх галузей життя.
Прийміть найкращі побажання здоров’я, успіхів, благополуччя, довголіття, щастя, добра і всього найкращого

5 грудня – Міжнародний день цивільної авіації
Дорогі друзі!
Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем цивільної авіації.
Перші польоти людини на літаку реалізували споконвічну мрію всього людства про небесні простори. Кожен з нас не раз літав уві сні чи навіть уявляв себе благородним птахом високо в небі. І все це стало для нас близьким і цілком реальним із появою та розвитком авіації.
Сьогодні польоти стали буденним явищем. З кожним днем ми все впевненіше довіряємо літакам.
Дякую вам, шановні працівники авіаційної галузі.
Нових звершень, хай натхнення та наснага сповнюють вас при вирішенні найскладніших завдань.
Хай політ вашої думки досягає захмарних висот і лине до зірок!
Успіхів вам і міцного здоров’я!

5 грудня – Міжнародний день волонтера
Шановні волонтери! Щиро вітаємо вас із нагоди свята. Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях.
Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Ми щиро вдячні вам за вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину.
Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

6 грудня – День збройних сил України
Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!
Збройні сили України —
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!
Щира шана і подяка
Офіцерам і солдатам!

7 грудня – День місцевого самоврядування
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, села, дбають про його розквіт і зростання.
Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою вдається не лише вирішувати чимало непростих питань у житті краю, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.
Від усього серця бажаємо усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює її запити та інтереси, міцного здоров’я, щастя, наснаги і непохитної віри у щасливе майбутнє рідного краю!

10 грудня – День прав людини
Це свято знаменує річницю ухвалення Генеральною асамблею ООН Загальної декларації прав людини в 1948 році. Декларація прав людини проголошує права особистості, цивільні та політичні права і свободи (рівність усіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші права).
Для влади він є нагадуванням про те, що кожен політик, кожен посадовець, виконуючи функції, покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.
Не можна ділити на білих, чорних,
Убогих, жебраків, босоногих,
У всіх нас – рівні права,
Для всіх нас крутиться Земля.

Друга неділя грудня – День благодійництва
Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє тим, хто потрапив у ту чи іншу біду, справлятися з непростою ситуацією, або хоча б не допускати розвитку ще більш згубних наслідків.
Адже доки в Україні є хоча б одна сирота або хвора дитина, доки є самотні й старі люди, доки довкілля потребує захисту – доти благодійна діяльність буде потрібною та актуальною.
У День благодійництва ми нагадуємо слова зі Святого Письма, які проголошують про те, що блаженніше давати, ніж приймати.
Нехай кожен з нас спробує внести посильний вклад у будь-яку благу справу – і спільно ми неодмінно помітимо, що саме такими вчинками і досягається порядок і загальне благополуччя, спокій і радість для всіх нас!
Тим, хто причетний до справи благодійництва, хочеться побажати терпіння, наснаги і душевних сил. Побільше вірних друзів і партнерів, розуміння з боку влади, вдячних посмішок ваших підопічних. Здоров’я близьким, прихильності долі і Божого благословення.

12 грудня – День сухопутних військ України
Щиросердно вітаємо вас з професійним святом – Днем Сухопутних військ України!
Сухопутні війська завжди були і залишаться головним носієм бойової могутності незалежної української держави.
Вірність військовому обов’язку, українському народові та любов до своєї професії – ці найкращі якості завжди були і залишаться притаманними військовослужбовцям Сухопутних військ України.
Ми глибоко шануємо вашу самовіддану ратну працю і впевнені, що ви й надалі будете гідно нести високе звання захисника Вітчизни та натхненно працювати над підвищенням боєздатності нашого війська.
У цей святковий день від щирого серця бажаємо вам і вашим рідним добра, здоров’я, щастя, благополуччя та подальших успіхів у почесній справі – зміцненні обороноздатності всієї України.

15 грудня – День працівників суду
Шановні судді та працівники суду!
Прийміть щирі вітання з Днем працівників суду!
Ваша діяльність відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості. Саме від Вашої самовідданої роботи багато в чому залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам. Нехай Ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть і надалі сприяти підвищенню рівня правової свідомості та справедливість у нашому суспільстві.

17 грудня – День працівників державної виконавчої служби
Щиро вітаємо Вас з професійним святом.
Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.
Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян України!
У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і добробуту, плідної праці та успіхів!

19 грудня – День адвокатури
Дорогі адвокати!
Професія адвоката вважається однією з найбільш важливих і потрібних. Саме ви несете свою службу в ім’я законності і справедливості. Та й взагалі, можна сміливо сказати, що без адвокатури правосуддя, як такого, не існувало б. Основна мета професійної діяльності кожного адвоката – дотримання і захист прав людини.
У День українського адвоката
Дотримання законів нехай буде святом.
Правильних рішень, успішних процесів,
Розвитку та розширення інтересів.
Хай закони від зубів аж відскакують,
Хай клієнти за роботу добрим словом дякують,
Зичимо тільки перемоги всюди здобувати!
Успіхів вам у свято зичимо, адвокати!

22 грудня – День енергетика
Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.
Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.
У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх наших енергетиків і бажаємо їм світлого і надійного здоров’я, успіхів на виробництві, радості і виконання всіх їхніх теплих надій! Ви заряджаєте енергією кожне наше свято, нехай і ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом і енергією наших щирих привітань! Хай буде світло!
Вітаєм зі святом електродротів,
Гірлянд новорічних, ліхтарних стовпів,
Кухонних комбайнів і пральних машин,
Комп’ютерів, прасок, обігрівачів,
Гарячого душа, підлог, батарей,
Це свято для кожного з тисяч людей,
Які день у день нам дарують тепло,
І світло в оселі, і в серці добро!

22 грудня – День працівників дипломатичної служби
Шановні друзі!
Сердечно вітаємо з Днем працівників дипломатичної служби України.
Ваша діяльність на міжнародній арені є гідним прикладом захисту, відстоювання і просування інтересів Української держави.
Високо ціную вмілу і професійну роботу українських дипломатів, ваш внесок у зміцнення позицій України як авторитетного члена світового співтовариства, у досягнення прогресу на стратегічних напрямах нашої зовнішньої політики.
В умовах нових безпекових та економічних викликів, що пов’язані з сучасними міжнародними політичними реаліями та розвитком глобальних економічних процесів, розраховуємо на подальшу активізацію роботи дипломатичної служби на благо Українського народу.
Бажаємо вам на цьому шляху наснаги, творчих сил, бадьорості духу, здоров’я та всіляких гараздів.

24 грудня – День працівників архівних установ
Шановні архівісти! Високоповажні ветерани архівної справи!
Щиро вітаємо вас з професійним святом!
Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.
Завдяки самовідданості, сумлінній праці архівістів інтелектуальна скарбниця нашої нації зберігається і помножується, укріплюючи нерозривний звязок минулих майбутніх поколінь.
Ваша діяльність заслуговує найвищої поваги підтримки суспільства. Бажаємо вам творчої наснаги та успіху у вашій праці спрямованої на оновлення та розквіт нашої держави. Хай буде щедрим майбутнє на радість і добро! Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах. Щоб усі ваші справи були осяяні благословенням Божим, а заповітні мрії і сподівання обовязково збулися!