SPORT ZAL, м. Ватутіне, вул. Зоряна, 18

Три напрямки фітнеса: фітнес (силовий, функціональний), тай-бо, пілатес.
Заняття проводить сертифікований інструктор.
• Здоровий спосіб життя обирають все більше людей. Щоб мати найкращий вигляд і прекрасно почувати себе, багато хто вибирає фітнес. Фітнес дозволяє в максимально короткий термін позбавитися надлишкової ваги, надати м’язам тонусу та набути бездоганних форм. Тай-бо – один з найбільш актуальних і перспективних на сьогоднішній день вид фітнесу, бо результати досягаються майже непомітно! Займаючись тай-бо, не лише створите собі чудовий настрій,але й матимете прекрасну пляжну» фігуру!
• Пілатес – найефективніша на найрезультативніша програма тренувань. Ця унікальна система створена і названа на честь свого засновника Джозефа Пілатеса. Пілатес страждав через фізичну неміч свого тіла й вирішив перебороти свої недуги фізичними вправами по розробленій системі. Результат не змусив себе чекати: будучи підлітком він досяг досить серйозних успіхів у гімнастиці, лижах і пірнанні.
Пілатес – один з найбезпечніших видів тренування. Ніякі інші вправи не надають настільки м’якої дії на тіло, одночасно укріплюючи його. Тренування за системою пілатес настільки безпечне, що його використовують для відновної терапії після травм хребта та для занять вагітних.
Пілатес використовується в якості лікувальної фізкультури. Це
м’яка форма гімнастики, яка за рахунок рухів, синхронізованих з диханням, дозволяє зміцнити мускулатуру, надати гнучкість всьому тілу і поліпшити поставу. Пілатес також діє психологічно: він приносить душевний спокій, сприяючи релаксації і знімаючи стресс.
Перевага даного методу полягає в тому, що займатися ним можуть всі, незалежно від віку і фізичного стану. Лише в разі серьйоних проблем зі здоров’ям слід заручитися згодою лікаря. Що ж стосується тих, хто страждає хронічними болями в спині, хто занадто гіперактивний або схильний до хронічного стресу, то пілатес рекомендується, як метод фізіотерапії.
У наших клієнтів розправлені плечі, гордо піднята голова, а в очах з’являється особливий блиск. Ми займаємось тим, що повертаємо людям радість руху!
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ З НАМИ!