Гороскоп 2019 за знаками Зодіаку

Твариною – покровителем нового 2019 року є Жовта Свиня (Кабан), яка завершує гороскопічний період з дванадцяти східних знаків. У цей час необхідно проаналізувати все, що зробили, помиритися з людьми, а також повернути політичний курс в мирне русло. Гороскоп на 2019 рік внесе зміни в усі сфери життя, усуне конфлікти і нормалізує відносини між людьми.
Новий 2019 рік Жовтої Земляної Свині буде досить спокійним і контактним. Адже це тварина вирізняється доброзичливістю і справедливістю. Їй під силу зробити переворот не тільки на державному рівні, але й в особистому житті кожної людини. Їй не страшні проблеми і перешкоди, адже вона налаштована на реалізацію цілей. Оптимістична Свиня щиро піклується не тільки про своє благополуччя, але і робить щасливим життя близьких людей.
Гороскоп на 2019 рік обіцяє просування у фінансовій, трудовій і любовній сферах. Крім цього, господиня року допоможе зміцнити здоров’я і наповнитися позитивною енергією. Люди стануть впевненіше дивитися в майбутнє, радіти кожному новому дню. Навіть ті, хто вже не сподівається досягти успіху в діловій сфері, будуть стрімко рухатися вперед – до заповітної мрії.
У 2019 рік Свині (Кабана) багато людей вирішать змінити не тільки місце роботи, а й професію. Можливі переїзди на постійне місце проживання в іншу країну або місто, матеріальна стабільність і кар’єрний зліт. Головне, бути сміливішими і наполегливо домагатися того, що приведе до яскравих перспектив.
Особисте життя багатьох в 2019 році Жовтої Земляної Свині (Кабана) кардинально зміниться. Самотні люди нарешті зустрінуть людину, з якою створять міцну сім’ю. Тут не буде місця страху і сором’язливості, адже почуття виявляться набагато сильнішими. Хоча немає впевненості, що всі закохані пари збережуть стосунки. Адже Свині не притаманна постійність і серйозність. Але навіть якщо хтось розлучиться, то все одно буде дружити з колишнім обранцем.
Сімейним людям гороскоп на 2019 рік не радить фліртувати з протилежною статтю, тим більше, зраджувати дружині. Навпаки, всі сили кидайте на зміцнення шлюбу, щоб в ньому не залишилося місця недовірі і легковажності. Фінансова сторона в рік Жовтої Земляної Свині виявиться благополучною, але гроші не будуть падати з неба. Доведеться чимало попрацювати, щоб накопичити пристойну суму. Свиня не вирізняється заощадливістю, тому може запросто розкидатися грошима. Головне, не брати кредитів і не позичати у друзів стільки, скільки не зможете повернути в короткий термін.
Здоров’я може похитнутися вже в січні, як пророкує гороскоп на 2019 рік. Особливо, якщо про нього не дбати і не звертати уваги на незрозумілі симптоми. Можливі хронічні захворювання, переломи і удари. Але сумувати не варто, адже рік Свині (Кабана) все одно відрізняється оптимістичним настроєм, рішучими діями і виконанням бажань.
Любовний гороскоп на 2019 рік передбачає зміцнення особистих відносин, традицій сім’ї і чуйність в спілкуванні з близькими людьми. Кабан допоможе помиритися з тими, з ким ви були в сварці в попередньому році.
Східний гороскоп на 2019 рік (Китайський гороскоп)
Рік Жовтої Свині за китайським гороскопом стартує 5 лютого 2019 року. Це товариська, добродушна і справедлива тварина, яке щедро поділиться з людьми своїми кращими якостями. Східний гороскоп на 2019 рік обіцяє примирення, дипломатію і мирні угоди не тільки між простими людьми, але і главами великих держав.
Гороскоп 2019 рік для знаків зодіаку
Овен
Гороскоп на новий 2019 рік передбачає для Овна благополучний період, тому місця для хвилювань і нервування буде менше звичайного. Вдасться накопичити гроші на машину або квартиру, що вже додасть впевненості в майбутньому. Зустріч з «другою половинкою» в Овна трапиться раптово – в далекій подорожі. Ну, а в кінці року Свині можна і весілля справити.
Телець
Гороскоп на 2019 рік радить Тельцю уважніше поставитися до всього, чим він вирішить зайнятися. Необачність призведе до помилок, виправляти які доведеться наодинці. Близькі люди будуть часто скаржитися на Тельця в 2019 році, що він постійно зайнятий роботою. Натомість ситуація з фінансами в рік Свині буде стабільною. Хіба це не реабілітує вас в очах родичів?
Близнюки
Гороскоп на 2019 рік обіцяє Близнюкам не тільки прекрасну ситуацію в робочій і особистій сфері, а й визнання широкого загалу. Особливо, якщо без остраху реалізовувати свої таланти і йти впевнено до мети. Влітку Близнюки відправляться в подорож за кордон, в гори або на море. Ви зможете повноцінно відпочити і зустріти в дорозі цікавих людей.
Рак
Гороскоп на 2019 рік передбачає Раку клопіткий період, коли доведеться розриватися між домівкою, роботою і турботами про родичів. Але вам все під силу, якщо не звертати уваги на дрібні негаразди. Недовірливий за вдачею Рак стане в рік Свині впевненішим, тому не упустить шансу влаштувати особисте життя. Ось тільки про зміцнення імунітету не забувайте.
Лев
Гороскоп на 2019 рік обіцяє Леву високі перспективи в професійній сфері. Ви займете гідну посаду, тому з фінансами, досягненням цілей і становищем в суспільстві проблем не буде. Рік Свині виявиться для Лева неоднозначним в плані любові. З кимось доведеться розлучитися, а когось, навпаки, розглянути в якості супутника життя.
Діва
Гороскоп на 2019 рік радить Діві бути більш активною і проявити ініціативу у всіх областях. Тоді досягнете всього, про що мріяли. Не виключений службовий роман, який приведе до серйозних стосунків. Діві необхідно подбати про здоров’я, щоб часом підліковувати хронічні хвороби в рік Свині. Можлива покупка нерухомості або капітальний ремонт житла.
Терези
Гороскоп на 2019 рік передбачає Терезам освоєння нової професії, кар’єрний ріст і прояв талантів в комерційній сфері. Головне, не забувайте про відпочинок і розваги в колі друзів. Для того, щоб здоров’я було на вищому рівні, Терезам слід кинути палити і харчуватися правильно. Несподівана зустріч з коханою людиною підштовхне до створення сім’ї.
Скорпіон
Гороскоп на 2019 рік радить Скорпіону акуратно ставитися до роботи і бути коректним в спілкуванні з оточуючими людьми. Ви занадто необачні і темпераментні, чим гальмуєте своє просування по кар’єрних сходах. Жінкам-Скорпіонам в рік Свині однозначно пощастить у коханні. Ви навіть ризикнете і вирішите поїхати за обранцем в інше місто на постійне місце проживання.
Стрілець
Гороскоп на 2019 рік передбачає Стрільцям масу новин, яскравих подій і незабутніх зустрічей. Якщо опинитеся в епіцентрі всього, що діється навколо, то точно досягнете бажаних цілей. У рік Свині вам пощастить в грошах, ділових контактах і любові, що вже є унікальним випадком. Головне, Стрільцеві слід частіше «вмикати» розумний підхід, а не керуватись лише емоціями.
Козеріг
Гороскоп на 2019 рік передбачає Козерогу низку таких знаменних подій в житті, що встигнути все осмислити і виконати не вистачить часу. Але ви особистість серйозна і наполеглива, тому в рік Свині зможете подолати труднощі на шляху до успіху. Щоб зберегти в нормі психічне здоров’я, Козерогу не можна приймати все, що відбувається, близько до серця.
Водолій
Гороскоп на 2019 рік обіцяє Водолію прекрасні відносини з близькими людьми за умови, що він стане поступливішим і лояльнішим. Не намагайтеся весь світ підім’яти під себе, навіть якщо перед очима глобальні плани і яскраві перспективи. Фінансовий стан в рік Свині буде повністю залежати від працьовитості і практичності Водолія. Економія допоможе накопичити потрібну суму.
Риби
Гороскоп на 2019 рік радить Рибам відшукати в собі ті таланти, які до цього часу «спали». Тоді ви зможете розпочати власний бізнес, а також проявити себе у творчості. Доленосне знайомство в рік Свині по-справжньому ощасливить Риб, адже новий обранець повністю відповідає їх ідеалу. Часом лікуйте застуду, інакше ускладнення виявляться серйозними.