Чому не можна їсти з тріснутого посуду?

Як уникнути фатальних помилок в організації особистого простору, чого не варто тримати в будинку, щоб не привернути до себе біду? Для початку позбудьтеся непотрібного мотлоху.
Це може бути старий інвентар, коробки, застаріла побутова техніка, речі, куплені в момент бажання або які перейшли у спадщину, але не використовуються або потребують ремонту, непотрібні подарунки, які накопичуються в шафах, коморах або просто звалені по кутках. Усе це — застояна енергія. Чим більше у вас таких завалів, тим сильніше вони притягують негативні події у ваше життя або просто гальмують його хід.
Це стосується і посуду. Багато хто, наприклад, шкодує користуватися гарним, хорошим посудом щодня — тільки на свята виймають його з шаф. А в побуті використовують старий і нерідко надбитий. При цьому часто їхнє особисте життя йде шкереберть, кульгає здоров’я, а в роботі — творчий застій і постійні невдачі. Посуд — це символ благополуччя і достатку в домі. Адже вживаючи їжу з нього і поповнюючи свій запас сил, ви поповнюєте і свою енергетику. Якщо посуд у поганому стані — ми отримуємо неправильний, неповний заряд. Такими ж властивостями володіють ножі з обламаними або вищербленими лезами. Не треба намагатися привести їх до ладу, краще викинути.
Не зберігайте вдома і старий одяг. Зношені тапочки або інше старе взуття теж потрібно викинути, тому що воно здатне ослабити енергетику людини, яка їх носить, і притягнути негатив. Позбуватися варто і від засохлих рослин, старих квитанцій, чеків і квитків. Якщо документи потрібно певний час зберігати — робіть це тільки на період призначеного терміну.
Також зверніть увагу на свою бібліотеку. Не варто тримати вдома книги, пов’язані з магією і окультизмом, якщо ви поняття не маєте, що це таке і не володієте даром. На видному місці краще залишити тільки ті книги, які ви любите і цінуєте.
У всього, що нас оточує : речі, рослини, – як і у людей, є своя енергетика. Меблі й інше домашнє начиння накопичують різну інформацію — емоції, переживання та енергетику своїх власників і всього, що з ними відбувається. І добре, якщо річ зібрала в собі тільки позитив. Але нерідко трапляється так, що речі насичуються негативною енергетикою. Наприклад, якщо вдома постійні сварки, хвороби, страх та інші негативні емоції, то рано чи пізно кожна річ у цьому приміщенні почне резонувати негативним проявам, посилюючи їхній ефект. До того ж, навіть вилучена з приміщення річ буде містити негативну енергетику і активно випромінювати її в іншому будинку. Тому намагайтеся по можливості не купувати речі з третіх рук. Якщо вам намагаються передарувати не нові меблі, посуд або предмети декору — краще відмовитися. Ви ж ніяк не дізнаєтеся, чи не лежала на не зовсім новому дивані, який вам пропонують купити за півціни, тяжко хвора людина або небіжчик.