Категорія: Статті.
ГУ ДПС у Черкаській області інформує…
ГУ ДПС у Черкаській області інформує…

Які рентні платежі необхідно сплачувати cуб’єкту господарювання за видобуті обсяги підземних вод?   Згідно з п. 251.1 ст. 251 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) рентна плата складається, зокрема, з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин та рентної плати за спеціальне використання […]

ГУ ДПС у Черкаській області інформує…
ГУ ДПС у Черкаській області інформує…

Розрахунок та сплата акцизного податку з переобладнаних транспортних засобів   Яким чином розраховується та сплачується акцизний податок з переобладнаних транспортних засобів та до якого органу ДПС може звернутись особа – власник ввезеного на митну територію України транспортного засобу, що переобладнується, з метою визначення коду УКТ ЗЕД, ставки і розміру акцизного податку?   Підпунктом 212.1.14 п. […]

ГУ ДПС у Черкаській області інформує…
ГУ ДПС у Черкаській області інформує…

Шановні платники податків – попереджаємо про збільшення активності «телефонних аферистів»! Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що, не зважаючи на воєнний стан та тяжке фінансове становище як суб’єктів господарювання, так і звичайних громадян, на території нашої області знову активізували свою діяльність невстановлені особи, які здійснюють шахрайські дії по відношенню до суб’єктів господарської діяльності та […]

ГУ ДПС у Черкаській області інформує…
ГУ ДПС у Черкаській області інформує…

Шановні платники податків – попереджаємо про збільшення активності «телефонних аферистів»! Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що, не зважаючи на воєнний стан та тяжке фінансове становище як суб’єктів господарювання, так і звичайних громадян, на території нашої області знову активізували свою діяльність невстановлені особи, які здійснюють шахрайські дії по відношенню до суб’єктів господарської діяльності та […]

ГУ ДПС у Черкаській області інформує…
ГУ ДПС у Черкаській області інформує…

Чи можливо скасувати кваліфікований сертифікат відкритих ключів, виданий Кваліфікованим надавачем ЕДП ДПС, у телефонному режимі? Відповідно до Регламенту Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України, погодженого заступником Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України 16 грудня 2022 року та затвердженого в. о. Голови Державної податкової служби України 19 грудня 2022 року, […]

ГУ ДПС у Черкаській області інформує…
ГУ ДПС у Черкаській області інформує…

Чи має право уповноважена особа ЮО підписати заяву за ф. №1-ОПП у разі тимчасової відсутності керівника?   Підпунктом 17.1.2 п. 17.1 ст. 17 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755 із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що платник податків має право представляти свої інтереси в контролюючих органах самостійно, через податкового агента […]

ГУ ДПС у Черкаській області інформує…
ГУ ДПС у Черкаській області інформує…

Чи має право платник податку, у разі відмови продавця скласти податкову накладну/розрахунок коригування до податкової накладної, додати до податкової декларації з ПДВ заяву із скаргою на такого продавця? Відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) на дату виникнення податкових […]

ГУ ДПС у Черкаській області інформує…
ГУ ДПС у Черкаській області інформує…

Чи зазначає резидент Дія Сіті у рядках 101 «Середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період», 104 «Облікова кількість штатних працівників» та 105 «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату (крім осіб, яким у звітному періоді нараховано грошове забезпечення)» заголовної частини Розрахунку гіг-спеціалістів, які перебувають у штаті резидента Дія Сіті та яким нараховується […]

ГУ ДПС у Черкаській області інформує…
ГУ ДПС у Черкаській області інформує…

Чи втрачається статус резидента Дія Сіті у разі, якщо такий резидент за власним бажанням нараховує та сплачує ПДФО за ставкою 18 відс. і єдиний внесок з усієї суми заробітної плати (винагороди)? Статтею 9 Закону України від 15 липня 2021 року № 1667-IX «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» визначено підстави втрати юридичною особою статусу […]