22 березня – День таксиста

Нині важко уявити життя без послуг таксі. Адже часто ми запізнюємося на роботу, потяг чи важливу зустріч і в такому разі звертаємося служби перевізників.
Професія водій таксі, попри збільшення кількості автомобілів у населення, завжди затребувана. І у цій сфері завжди буде попит на професіонала, який добре знає місто, вчасно доставить пасажира до місця призначення та їздить на справному, охайному транспортному засобі.
Таксі «ЛІДЕР» працює за незмінним гаслом: «Ми завжди там, де вам потрібно». Це таксі працює цілодобово. Водіїв з таксі «ЛІДЕР» пасажири цінують за комунікабельність, знання міста, якість надання послуг. Від справності автомобіля залежать заробітки водія таксі. Бо як кажуть, вовка годують ноги, а таксиста – автомобіль. Водії таксі «ЛІДЕР» завжди піклуються про автомобіль, його технічний стан.
Ми недарма називаємося «ЛІДЕР», бо нам притаманні всі якості лідера: зосередженість, впевненість, відкритість, чесність, інноваційність, терплячість, стійкість до стресів та вміння спілкуватися.
Швидко. Надійно. Зручно! – цим керуються у таксі «ЛІДЕР» м. Звенигородка. А пунктуальність, ввічливість, обізнаність, це риси, які притаманні водіям цієї фірми.
Зателефонувавши на наші телефони (097) 829- 92- 00, (068) 711- 40- 02, (063) 481- 67- 02, (099) 075- 66 -53, (04740) 2-35-00, (04740) 2-50-30, ви отримаєте якісні послуги перевезення. Наші таксисти готові і вдень і вночі, у будь-яку погоду доставити свого клієнта з пункту «А» в пункт «Б» та зробити так, щоб цей шлях був максимально комфортний і безпечний.
22 березня в таксистів — професійне свято. Саме в цей день, в далекому 1907-му році на вулиці столиці Великобританії Лондона, вийшли на обслуговування по індивідуальному перевезенню пасажирів перші автомобілі, обладнані спеціальними лічильниками, відомими нам зараз як таксометри. Водії спочатку охрестили ці корисні пристрої «таксіметрамі», від французького слова «такс», що означало «плата», і грецького слова «метрон» – «вимір». Прилад був зручний, дозволяв підраховувати справедливу винагороду за надані послуги і відразу був позитивно оцінений більшістю перевізників. Новинка не залишилася без уваги і у пасажирів. Спостерігаючи ставлення водіїв до цієї новації, вони моментально придумали їм відповідну назву. Так з’явилося визначення – таксист.
Щиро вітаємо наших водіїв та своїх колег з професійним святом. Нехай дороги нарешті стануть якісними, пасажири привітнішими, дорожні служби ефективнішими і на шляху буде завжди безпечно! Бажаємо вам міцного здоров’я та успіхів у всіх добрих справах. Вітаємо з професійним святом – Міжнародним днем таксиста!