Рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку
За минулу добу 12 жовтня, рятувальники Звенигородщини ліквідували пожежу житлового будинку, причиною якого стало коротке замикання електропроводки.
Випадок стався у селі Лебедин. Вогонь, що знищив морозильну камеру, вікна та двері загасили вогнеборці 17-ї державної пожежно-рятувальної частини та добровільної пожежної команди ПрАТ “Лебединський насіннєвий завод”.