Рятувальники ліквідували пожежу на відритій території
Звенигородський район: рятувальники ліквідували пожежу на відритій території
4 вересня близько 13:30 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у селі Стицівка на відкритій території виникла пожежа сухої трави. На ліквідацію пожежі прибули вогнеборці 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Вогонь, що охопив суху траву площею 1 гектар загасили надзвичайники о 14:59.
За попередніми даними, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.
Співробітники Звенигородського районного управління вкотре звертаються до громадян і закликають не палити суху рослинність, та бережно ставитися до природи. Адже спалювання сухої рослинності на відкритих територіях несе велику загрозу, що веде, в свою чергу до знищення рослин та тварин. Виникає загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків.