Закликаємо мешканців міст Звенигородка та Ватутіне, а також жителів навколишніх сіл, які повернулись з-за кордону, залишатись на самоізоляції!

У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID- 19 проблема його ввезення в Україну з-за кордону така ж актуальна, як і боротьба із захворюванням всередині країни.
Задля тримання ситуації під контролем терміново просимо всіх жителів міста, котрі прибули на територію України з-за кордону починаючи від 2 лютого поточного року, надати інформацію про себе, про країну прибуття, дату приїзду та адресу перебування в місті.
Жителям м. Звенигородка та Звенигородського району при виявленні перших ознак вірусної інфекції звертатися в ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ (їх звернення та телефони на сторінці 30)
Жителів м. Ватутіне просять інформувати за такими телефонами:
6-23-42 – приймальня міського голови;
6-21-75 – відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи;
6-21-74 – відділ з питань внутрішньої політики.
Як підготуватися до самоізоляції
Продумайте, що вам знадобиться впродовж 14 днів, щоб вам не треба було виходити з дому. По можливості попросіть друзів або родичів забезпечити вас необхідними речами.
При потребі користуйтеся службами доставки з онлайн-оплатою продуктів, ліків, якщо маєте хронічні захворювання тощо. Доставку просіть залишати за дверима.
Попередьте друзів і родичів, що ви тимчасово не зможете приймати відвідувачів і гостей. Виберіть контактну особу, до якої ви в разі потреби звернетесь за допомогою.
Попередьте свого сімейного лікаря про режим самоізоляції і підтримуйте з ним зв’язок.
Домовтеся з роботодавцем про віддалений режим роботи.
Якщо ви живете не самі
Ізолюйтеся в окремій кімнаті, часто провітрюйте її, регулярно робіть вологе прибирання.
Якщо можливо, використовуйте окрему ванну кімнату та/або туалет, готуйте їжу та їжте окремо. Якщо ні – застосовуйте максимальну дезінфекцію і запобіжні заходи.
Уникайте контакту з іншими людьми. Якщо це неможливо, надягайте медичну маску та викидайте її після використання чи забруднення.
Суворо дотримуйтесь правил особистої гігієни, часто мийте руки з милом.
Якщо вам треба вийти з дому, використовуйте маску для обличчя і мінімізуйте контакти з іншими людьми. Використовуйте засоби для дезінфікування рук.
Якщо під час самоізоляції у вас з’явилися симптоми хвороби (кашель, задишка, лихоманка, діарея), терміново зверніться по медичну допомогу та повідомте про свої нещодавні подорожі, а також контакти з людьми, які мали ознаки захворювання на ГРВІ.