ГУ ДПС у Черкаській області інформує…

Бюджети черкаських громад отримали понад 12,6  мільйонів гривень плати за ліцензії

З початку року до місцевих бюджетів регіону надійшло 12,6 мільйонів гривень плати за ліцензії на право оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

За 6 місяців фахівцями податкової служби області видано 2987  ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зокрема, суб’єкти господарювання отримали 1629 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, 1348 – на роздрібну торгівлю тютюновими виробами та 10 – роздрібну торгівлю алкогольними напоями – сидром та перрі (без додання спирту). Крім того, за цей час продовжено термін дії 3092 ліцензії, анульовано 515. Всього станом на 01 липня 2022 року кількість діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі 5823.

Нагадаємо, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі; а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – 500 гривень.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю сидром та перрі (без додання спирту) становить 780 гривень на кожне місце торгівлі незалежно від його територіального розташування.

Для місць торгівлі, які розташовані за межами території міст обласного підпорядкування і міст Києва та Севастополя на відстані до 50 кілометрів та які мають торговельні зали площею понад 500 квадратних метрів, плата за ліцензію становить 8000 гривень.

Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі становить 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст 250 гривень – на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі.