Гороскоп на 2017 рік! Кому Вогненний Півень прокукурікає удачу?

Вже швидше б настав цей 2017-ий! Мені Півник обіцяє вдалий рік!
Астрологи обіцяють, що цей рік буде особливим для багатьох з нас. Траплятимуться події, які змінять наше життя… І вже від нас залежить – до кращого або до гіршого…
Недарма Півень – птах досить містичний. Він віщує ранок після довгої темної ночі. Так і наш Вогненний Півень прокукурікає нам хороші зміни після складнощів. Хай буде так!
Хто ви, пан Півень?
Покровитель року — лідер, навіть десь кар’єрист, але завжди непоганий організатор. Народженим під покровом цього знака є чого чекати. Зовсім скоро почнуться зміни на краще. Як, власне, і всім, хто відчуває в собі ділову хватку. Для легких на підйом і не бояться змін – у 2017-му всі дороги відкриті.
Дерзайте, творіть мозкові штурми, багато фортець впадуть під натиском вашого інтелекту і енергетики.
Кілька слів про те, яким буде цей рік у таких найважливіших сферах, як гроші, кар’єра, здоров’я. А також про те, що він обіцяє кожному знаку східного календаря.
Так що нам заспівають фінанси?
Фінансові питання, як завжди, будуть залежати не тільки від конфігурації небесних тіл, але і від тих комбінацій, що складаються в політиці і великій економіці. А там, на жаль, непросто, і перша половина року точно залишиться нестабільною.
Що робити, як нівелювати відгомони глобальних проблем в особистій грошовій системі? Рецепти прості, давно перевірені, а в рік Півня вони працюють як ніколи чітко. Чому? Та тому що Півень на дух не переносить ледарів, зате обов’язково посприяє всім, хто сам готовий трудитися на благо сім’ї і себе, улюблених.
Кар’єрна драбина або відразу ліфт?
Для тих, хто давно готує кидок вгору по кар’єрних сходах, прийшов час низького старту. Так, пора! Не бійтеся змінюватися, змінювати місце роботи, обзаводитеся новими діловими партнерами. Вставайте з півнями, і ніякий «смажений півень» вас в тім’ячко не клюне. Принаймні поки, так що сміливо використовуйте переваги моменту.
До речі, правило працює не тільки в сфері ділового, ментального, але і в плані фізичного самовдосконалення. Саме в майбутньому році найпростіше знайти давно бажані спокусливі форми. А також підкачати прес, підтягти м’язи обличчя, і взагалі, посвіжіти і покращати. Що теж стане бонусом успіху в справах.
Здоров’я саме не додасться
Наше самопочуття, звичайно ж, залежить не тільки від небесних світил і навіть не від майстерності світил медицини. Багато чого ми самі можемо і повинні зробити для себе і своїх близьких. І як можна швидше, оскільки рік стане каталізатором запущених хвороб. Паліативні «таблетка під язик» і «крапельки на сон прийдешній» вже не спрацюють. Пора вирушати до лікаря, довіритися фахівцеві, якщо не хочете, щоб до нього вас доставила швидка.
Щур (всі, чий рік народження — 1936, 1948, 1960, 1972 і далі). Мудро, індиферентно ставитися до метушні навколо. Посиджує у своїй нірці, і правильно робить. Ось і в наступному році вируючі навколо пристрасті його мало торкнуться. Стабільність — велика справа в нашу епоху «броунівського руху подій.
Бик: громадяни і громадянки 1937, 1949, 1961 р. н. і старше з інтервалом у 12 років. Деякий час «парнокопитні» перебували в невпевненості, сумніви, самокопання, але прийшов час підбадьоритися. Повірте в себе, зірки саме в цей рік вам будуть світити особливо яскраво! Одне «але»: будьте обережні з порадниками і не беріться за сумнівні справи. Зважте свої сили — і вперед, до мети!
Тигр: народжені в 1938, 1950, 1962-го і т. д. Один з небагатьох знаків, якому в 2017-му варто взяти тайм-аут. Так-так, пливти за течією і не намагатися боротися зі стихіями. Тому що інакше і сили розтратить, і результату не доб’ється. Не бунтуйте, не ридайте, не створюйте навколо хаосу. Розслабтеся і займіться спогляданням, самоосвітою, переоцінкою цінностей. Це стане відмінним стартовим капіталом для майбутніх перемог.
Народжених у рік Кролика/Кота, тобто в 1939, 1951, 1963 і наступні роки циклу теж чекає непростий рік. Вони-то якраз і самі не особливо будуть прагнути стрибати вище голови. А ті, хто навколо метушиться в пошуках успіху, будуть Кроликів нервувати і дратувати. Але їм все-таки доведеться прискоритися, оскільки проблеми таки з’являться, і їх доведеться вирішувати. Але нічого, в результаті все вийде!
Дракони (1940, 1952, 1964, 1976 р. і далі). Ось кому наступний рік дасть особливі конкурентні переваги! Вже не знаємо достовірно чому, але Вогненний Півень догоджає цьому знаку. Питання в одному: чи скористається Дракоша цієї форою або віддасть перевагу радіти життю, не піклуючись про завтрашній день. Вибір за вами.
Змії. Якщо ваш рік народження 1941, 1953, 1965 і т. д., приготуйтеся до випробувань. Щось Півник поглядає на вас з підозрою. Може ненароком і клюнути чуйний. Втім, якщо не позіхати, то і потуги пернатого не страшні, а сили для подолання труднощів у вас є. Перетворюйте маленькі перешкоди на великі трампліни для польоту вперед і вгору. Ви це вмієте!
Коні (всі, хто народилися в 1942, 1954, 1966, 1978…). Кому як не вам досягти успіху в рік, коли особливо цінується працьовитість! Це ваш час, навіть не сумнівайтеся! До того ж, за минулі рік-два ви встигли накопичити запас міцності, що стане гарантією швидких перемог. Навіть якщо хтось стане вам свідомо шкодити, пхати палиці в колеса, ви їх легко перемелете і не зійдете з дистанції.
Кози/Вівці, народжені в 1943, 1955, 1967, 1979 і далі. І для них буде забарвлений райдужними фарбами і прикрашений мажорними нотами. Вони, мабуть, навіть зможуть дозволити собі трохи спочивати на лаврах. Але недовго! Будьте напоготові, ваше благополуччя і благодушність когось дуже зачіпають. Не пропустіть ймовірний укол у спину. Він не стане дуже болючим, але все ж не варто надавати недоброзичливцям і такого шансу для зловтіхи.
Мавпи (1944, 1956, 1968, 1980…) проводжають рік, але не розлучаються з прихильністю Фортуни. Нудьгувати вам і в цьому році не доведеться: і заслужені свята, і приємні сюрпризи. Але попрацювати для цього доведеться трохи більше, ніж у минулому році. Але ж для Мавпочок це зовсім не тягар, а гідний спосіб самоствердження.
Народжені в рік Півня, тобто в 1945, 1957, 1969, 1981 і наступні «знакові», звичайно ж, будуть на коні. На високому сідалі, якщо хочете. Він у центрі уваги, а це для Півника дуже важливо. Заради того, щоб помітили, похвалили, він і не проти попрацювати. А значить, удача в тандемі з власним старанням обов’язково дасть бажаний позитивний результат.
Собака (всі, хто родом з 1946, 1958, 1970, 1982 і наступних років циклу). Представники цього знака скоро вступлять в рік подолання перешкод. Це не будуть непосильні випробування, просто турботи наваляться з наполегливістю настирливих мух. Відмахуватися від них марно, просто вирішуйте завдання в порядку надходження. І не сприймайте їх через збільшувальне скло, як іноді намагаєтеся. Усе мине, пройдуть і вони, і попереду обов’язково будуть кращі дні і роки.
Кабан, або народжені в 1947, 1959, 1971, 1983… Цьому знаку не звикати працювати, рити землю, дбаючи про добробут сім’ї. Півень це бачить і цінує, навіть готовий допомагати. Просто ви не завжди цю допомогу приймаєте. Або марнуєте сили на дрібниці, а то й на негативні емоції. Бережіть себе і близьких, і всі складнощі ви обов’язково подолаєте разом!