Фітнес в м. Ватутіне

Прийнято вважати, що якщо чогось не хочеться, то і не треба, значить, не твоє. Спорт є, мабуть, винятком, і якщо вас непокоїть зайва вага, втрата настрою, болі в спині та інші малоприємні симптоми, а також елементарна самотність, то варто виштовхати себе в спортзал. Хоча це часом буває дуже складно.
«Хочу прийти, але боюся», – таку фразу часто можна почути від дівчат, які не можуть зважитися почати займатися фітнесом. Як правило, в голові лише думки про те, що всі будуть дивитись лише на тебе, що ти не будеш встигати за групою, що вся група вже виглядає стрункою, а ти не в формі, що зробиш вправу якось не так, що буде важко саме у цього тренера. Я хочу розвіяти ваші страхи!
По-перше, коли зосереджуєся на вправах, то нема коли розглядати інших, тому що треба уважно слухати тренера. Компетентний тренер обов’язково пояснить техніку виконання вправи.
По-друге, ніхто не ходить з табличкою «я вже ходжу 2 місяці або прийшла вдруге». Всі ми різні, зі своїм ритмом життя, з фізичною підготовкою, вразливими місцями, різного віку і комплектації.
По-третє, якщо є мета поліпшити свій фізичний, а іноді і психологічний стан, ви зможете легко відсунути страхи «невідомого»!
Якщо є будь-які страхи – візьми з собою подругу або знайому, щоб в залі було знайоме обличчя. І пам’ятайте: дуже скоро спорт принесе досить відчутні плоди. Бо спорт – вдячне заняття, з ним ви господар долі, і буквально з третього заняття ви відчуєте тепло, розслаблення і легкість, життя просто заграє яскравими фарбами.
Чекаємо вас в м. Ватутіне. Тел. 063-656-63-21 (Євгенія)