21 червня Міжнародний день йоги

Життя в стилі йоги очищає свідомість та думки, наповнює внутрішньою гармонією, теплом, сприяє успіху на усіх рівнях- на духовному, фізичному, ментальному, соціальному. Термін «йога» на санскриті означає «Злиття, з’єднання,гармонія, зв’язок». Саме йога якраз і гармонізує, об’єднує душу, тіло та розум. Основний принцип полягає у тому, що наше тіло, душа і розум пов’язані між собою, а напруга в одній із цих впливає на інші. Коли ми працюємо над одним із цих аспектів – ми природнім чином покращуємо і усі інші сфери. Тому займаючись йогою ми не тільки покращуємо своє тіло, надаючи йому гнучкості, формуючи чудову форму тіла, а й створюємо баланс в усіх сферах і налагоджуємо гармонійний зв’язок між тілом, свідомістю і душею. Йога пропонує нам жити в моменті «тут і тепер» – адже кожен рух, кожен подих кожна поза(асана) відбувається в даний момент часу. Під час заняття саме на цьому зосереджена наша увага – ми не згадуємо минуле, не думаємо наперед і іне хвилюємося про те, що буде далі. Йога навчає нас просто ЖИТИ. Навіть найпростіша поза йоги допоможе нам заспокоїти розум та розслабити тіло, зняти ментальне та фізичне навантаження.
Одним із направлень йоги є хатха-йога.
Хатха-йога – це стародавнє учення, духовна практика, напрямок йоги, батьківщиною якого є загадкова в усіх відношеннях Індія.
«Хатха» зі санскриту перекладається як «інтенсивність, зусилля, « «йога» – злиття, поєднання» , хатха-йога – це поєднання на потоці сили. «Ха» – это ментальна енергія чоловіча, Сонце, Шива. «Тха» – сила життя, жіноча енергія, Місяць Шакті. «Хатха» – це поєднання чоловічого та жіночого, Сонця та Місяця, Шиви та Шакті – поєднання цих двох енергій, які є джерелом усього живого. Хатха-йога подарує вам хороше самопочуття, підтягне тіло та оздоровить організм. Зміцнить ваше внутрішнє самопочуття, зробить вас сильним, зібраним та стресостійким. Такох допоможе розвивати інтелектуальні здібності, допоможе бути ерудованим, швидко сприймати матеріал та в доний момент часу одразу ж застосовувати на практиці.
Хатха – йога та медитація зранку – це чудовий спосіб розпочати свій день.
Ми розробили для Вас гнучкий графік занять:
Індивідуальні та групові заняття:
– в денний час;
– в обідню перерву;
– заняття у вихідний день;
– онлайн заняття
Йога та медитація – подомагає справитися зі стресами, фізичним та ментальним навантаженням. Приходьте досліджувати себе та гармонізувати свій внутрішній світ. Чекаємо усіх бажаючих.
Запис за телефоном: +38 (098) 281 -10-03; +38 (066) 382- 87-33 Тетяна Мірошник – психолог, системний сімейний розстановник, інструктор хатха-йоги.