Довідка

Телефонні коди населених пунктів Черкаської області
  Дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів інших областей Дзвінки зі стаціонарних телефонів по Черкаській області
Ватутіне 4740 240
Верхнячка 4745 245
Вільшана 4734 234
Городище 4734 234
Драбів 4738 238
Жашків 4747 247
Звенигородка 4740 240
Золотоноша 4737 237
Ірдинь 4722 222
Кам’янка 4732 232
Канів 4736 236
Катеринопіль 4742 242
Консунь-Шевченківський 4735 235
Лисянка 4749 249
Маньківка 4748 248
Монастирище 4746 246
Ротмистрівка 4733 233
Руська Поляна 472 22
Сміла 4733 233
Стеблів 4735 235
Тальне 4731 231
Умань 4744 244
Христинівка 4745 245
Черкаси 472 22
Чорнобай 4739 239
Чигирин 4730 230
Шпола 4741 241
Шрамківка 4738 238
Юрківка 4740 240
1 *
Дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів інших областей
2 *
Дзвінки зі стаціонарних телефонів по Черкаській області
1 *
2 *
Ватутіне
4740
240
Верхнячка
4745
245
Вільшана
4734
234
Городище
4734
234
Драбів
4738
238
Жашків
4747
247
Звенигородка
4740
240
Золотоноша
4737
237
Ірдинь
4722
222
Кам’янка
4732
232
Канів
4736
236
Катеринопіль
4742
242
Консунь-Шевченківський
4735
235
Лисянка
4749
249
Маньківка
4748
248
Монастирище
4746
246
Ротмистрівка
4733
233
Руська Поляна
472
22
Сміла
4733
233
Стеблів
4735
235
Тальне
4731
231
Умань
4744
244
Христинівка
4745
245
Черкаси
472
22
Чорнобай
4739
239
Чигирин
4730
230
Шпола
4741
241
Шрамківка
4738
238
Юрківка
4740
240


Поштові індекси міст Черкаської області

Ватутіне 20250
Городище 19633
Драбів 19800
Жашків 19200
Звенигородка 20200
Золотоноша 19700
Кам’янка 20800
Канів 19000
Катеринопіль 20500
Костянтинівка 20724
Корсунь-Шевченківський 19400
Лозівок 19621
Монастирище 19100
Пальчик 20522
Піщане 19723
Скибин 19210
Сміла 20700
Тальне 20400
Ташлик 20751
Умань 20300
Христинівка 20000
Хутори 19603
Черкаси 18000
Шпола 20600

Приміський транспорт із автостанції м. Ватутіне

Ватутіне-Звенигородка
5.50 (сб — вихідний)
6.35 (щоденно)
7.15 (сб — вихідний)
8.05 (щоденно)
8.50 (сб — вихідний)
9.35 (щоденно)
10.20 (сб — вихідний)
11.35 (щоденно)
12.20 (сб — вихідний)
13.05 (щоденно)
15.00 (щоденно)
15.50 (сб, нд — вихідний)
16.35 (щоденно)
17.40 (сб, нд — вихідний)
18.55 (щоденно)

Міжміський траснпорт на автостанції м. Ватутіне

Київський напрямок
4.50 щоденно Ватутіне-Київ
5.20 щоденно Ватутіне-Одеса
5.30 щоденно Ватутіне-Київ
5.40 щоденно Катеринопіль-Київ
6.15 щоденно Катеринопіль-Киїів
6.40 щоденно Ватутіне-Київ
7.15 щоденно Ватутіне-Киїів
8.00 щоденно Ватутіне-Київ
8.30 щоденно Катеринопіль-Київ
9.55 щоденно Ватутіне-Київ
10.45 щоденно Ватутіне-Київ
11.30 щоденно Ватутіне-Київ
12.10 щоденно Ватутіне-Київ
13.10 щоденно Катеринопіль-Київ
15.10 щоденно Катеринопіль-Київ
15.48 щоденно Надлак-Київ
17.00 щоденно Ватутіне-Київ
18.05 щоденно Катеринопіль-Київ

Черкаський напрямок
5.50 крім сб, нд Ватутіне-Черкаси
6.30 крім сб. Ватутіне-Черкаси
6.50 щоденно Ватутіне-Черкаси
7.20 щоденно Катеринопіль-Черкаси
8.55 пн, ср, пт. Колодисте-Черкаси
12.50 нд. Ватутіне-Черкаси
14.45 нд. Ватутіне-Черкаси

Катеринопіль
9.30 пн, ср., пт., нд. Звенигородка-Катеринопіль
10.50 пн, ср., пт., нд. Звенигородка-Новоархангельськ
15.30 щоденно Київ-Катеринопіль
17.20 щоденно Черкаси-Катеринопіль

Надлак
11.20 щоденно Київ-Надлак


Міський транспорт м. Звенигородка

Міський транспорт м. Звенигородка
Автобус №1 (щоденно)
від МРЕВ:
6.45, 7.25, 8.15, 9.05, 9.55, 10.45, 11.35, 14.10, 15.00, 15.50, 16.40, 17.30, 18.15
від Будинку інвалідів:
7.00-, 7.50, 8.40, 9.30, 10.20, 11.10, 12.00, 14.35, 15.25, 16.15, 17.05, 17.50, 18.40

Автобус №2 (крім суботи)
вул. Горького:
7.25, 8.05, 8.45, 9.25, 10.05, 10.45, 15.10, 17.10, 17.50
ДРСУ-85:
7.45, 8.25, 9.05, 9.45, 10.25, 11.05, 14.50, 15.30, 17.30, 18.10

Автобус №3 (крім суботи)
вул. Лазарєва:
7.30, 8.10, 9.10, 15.45, 16.45, 17.45
станція «Шевченків край»:
7.50, 8.40, 9.40, 15.15, 16.15, 17.15


Приміський транспорт із автостанції м. Звенигородка

Вільховець крім суботи 7.45
Гудзівка ср., пт., нд 7.45, 11.30 (літній період)
Кобиляки щоденно 5.30, 13.10; пт. 17.30; сб. 7.30, 13.10
Козацьке ср., пт., нд. 5.45, 11.00
Майданівка ср., пт., нд. 6.55, 11.00
Моринці крім чт., сб. 5.05, 12.15
Мурзинці пн. – пт. 7.20, 15.00 (навчальний період); нд. 7.00
Павлівка ср., пт., нд. 7.20, 11.15
Попівка пн.-пт. 6.10, 11.05; нд. 5.40, 11.00
Ризине ср., пт., нд. 5.10, 13.10
Стара Буда ср., пт. 5.40, 7.25, 10.50, 15.20; пн., вт., чт. 6.50, 15.20; нд. 5.40, 10.50
Стебне пн.-пт. 7.40, 15.10
Шевченкове (ч/з Пединівку, Моринці, Будище) щоденно, крім сб. 7.10, 9.55, 12.15, 15.20
х. Юркове ср., пт., нд. 5.05, 10.40 (ч/з Новоукраїнку)

Звенигородка-Ватутіне
1-й маршрут (щоденно)
5.50, 7.20, 8.50, 10.50, 12.20, 14.20, 15.50, 17.20, 19.40
2-й маршрут (крім сб.)
6.35, 8.,05, 9.,35, 11.35, 13.20, 16.55, 18.25


Міжміський транспорт по автостанції м. Звенигородка

Київський напрямок
5.20 щоденно Ватутіне-Київ
6.00 щоденно Ватутіне-Київ
6.20 щоденно Ватутіне-Київ
6.45 щоденно Катеринопіль-Київ
7.05 щоденно Звенигородка-Київ
7.15 щоденно Ватутіне-Київ (ч/з Ризине)
7.45 щоденно Ватутіне-Київ
8.30 щоденно Ватутіне-Київ
9.00 щоденно Катеринопіль-Київ
9.50 пт., нд. (літн. період) Ватутіне-Київ (Видубичі)
10.25 щоденно Ватутіне-Київ
10.40 щоденно Звенигородка –Київ (Видубичі, ч/з Корсунь)
11.20 крім вт., ср. Ватутіне-Київ
11.50 щоденно Ватутіне-Київ
12.25 щоденно Ватутіне-Київ
13.10 щоденно Звенигородка-Київ
13.40 щоденно Звенигородка-Київ (ч/з Ризине)
15.00 щоденно Звенигородка-Київ
15.30 щоденно Катеринопіль-Київ
16.00 сб., нд. Звенигородка-Київ (Видубичі)
16.20 щоденно Надлак-Київ (Центральний)
17.25 щоденно Ватутіне-Київ
18.30 щоденно Катеринопіль-Київ

Уманський напрямок
6.00 щоденно Ватутіне-Одеса
7.55 щоденно Черкаси-Умань
8.25 щоденно Сміла-Умань
8.40 щоденно Черкаси-Умань
8.55 пт., нд. Черкаси-Умань
9.05 щоденно Канів-Умань
9.30 крім сб. Городище-Умань
9.45 щоденно Черкаси-Умань
10.10 щоденно Черкаси-Умань
10.15 щоденно Канів-Умань
10.40 щоденно Чигирин-Умань
11.15 щоденно Черкаси-Умань
12.10 щоденно Золотоноша-Умань
12.25 щоденно Черкаси-Умань
12.40 щоденно Кам’янка-Умань
13.15 щоденно Черкаси-Умань
13.35 щоденно Черкаси-Вінниця
13.45 крім сб. Черкаси-Умань
14.25 щоденно Черкаси-Умань
15.10 щоденно Черкаси-Умань
15.30 щоденно Черкаси-Умань
15.35 пт., сб., нд. Черкаси-Умань
15.45 щоденно Черкаси-Умань
16.35 щоденно Черкаси-Умань
16.45 щоденно Черкаси-Умань
17.00 щоденно Черкаси-Умань
17.30 щоденно Черкаси-Маньківка
17.50 щоденно Черкаси-Івахни
18.15 щоденно Черкаси-Умань
18.20 щоденно Черкаси-Монастирище
18.45 щоденно Черкаси-Умань
20.10 крім сб. Черкаси-Монастирище
20.30 щоденно Черкаси-Умань

Черкаській напрямок
5.05 крім нд Монастирище-Черкаси
5.30 пн., пт., сб. Звенигородка-Черкаси
6.10 крім нд. Звенигородка-Черкаси
6.25 пн.-пт. Монастирище-Черкаси
6.35 крім сб. Умань-Черкаси
6.50 крім сб., нд. Жашків-Черкаси
7.05 крім нд. Звенигородка-Черкаси
7.15 щоденно Умань-Черкаси
7.35 щоденно Умань-Черкаси
7.45 щоденно Маньківка-Черкаси
8.40 щоденно Монастирище-Черкаси
8.55 щоденно Тальне-Черкаси
9.05 щоденно Умань-Черкаси
9.45 щоденно Умань-Черкаси
10.10 щоденно Новоархангельськ-Черкаси
10.20 щоденно Жашків-Черкаси
10.35 щоденно Умань-Черкаси
11.10 щоденно Івахни-Черкаси
11.35 щоденно Монастирище-Черкаси
12.10 щоденно Умань-Черкаси
12.20 пт. Звенигородка-Черкаси
12.50 щоденно Умань-Черкаси
13.10 чт., пт., сб., нд. Звенигородка-Черкаси
13.30 щоденно Умань-Черкаси
13.55 пт., сб., нд. Звенигородка-Черкаси
14.15 щоденно Умань-Черкаси
14.40 щоденно Умань-Черкаси
14.55 щоденно Умань-Черкаси
15.10 пт., нд. Ватутіне-Черкаси
15.35 пт., нд. Умань-Черкаси
15.50 пт., нд. Звенигородка-Черкаси
15.50 щоденно Звенигородка-Черкаси
16.10 щоденно Умань-Чигирин
16.30 щоденно Умань-Черкаси
16.40 щоденно Вінниця-Черкаси
17.20 нд. Звенигородка-Черкаси
17.40 щоденно Умань-Золотоноша
17.55 щоденно Умань-Черкаси
18.25 щоденно Умань-Черкаси
19.30 пт., нд. Умань-Черкаси
19.35 щоденно Одеса-Черкаси

Городище
7.40 щоденно Звенигородка-Городище
13.40 щоденно Звенигородка-Городище
17.50 щоденно Умань-городище

Жашків
9.25 щоденно Черкаси-Жашків
16.20 крім сб., нд. Черкаси-Жашків
18.30 щоденно Черкаси-Жашків

Канів
13.50 щоденно Умань-Канів
14.40 щоденно Умань-Канів

Катеринопіль
9.00 пн., ср., пт., нд. Звенигородка-Катеринопіль
9.30 ср., пт., нд. Звенигородка-Катеринопіль
15.15 щоденно Київ-Катеринопіль
18.30 щоденно Київ-Катеринопіль

Корсунь
11.30 щоденно Звенигородка-Корсунь
15.15. крім ср. Умань-Корсунь
15.45 ср., пт., сб., нд. Звенигородк-Корсунь

Монастирище
14.00 щоденно Черкаси-Монастирище
14.40 крім сб., нд. Черкаси-Монастирище
14.55 крім сб., нд. Черкаси-Монастирище
17.45 щоденно Черкаси-Івахни
18.20 щоденно Черкаси-Монастирище
20.10 крім сб. Черкаси-Монастирище

Надлак
10.50 щоденно Київ-Надлак

Новоархангельськ
10.20 щоденно Звенигородка-Новоархангельськ

Потоки
13.10 крім сб. Звенигородка-Потоки

Тальне
6.50 щоденно Звенигородка-Тальне
13.50 пт., нд. Звенигородка-Тальне

Шевченкове
7.10 крім сб. Звенигородка-Будище
9.55 у=крім сб. Звенигородка-Шевченкове
11.30 щоденно Звенигородка-Корсунь
11.55 крім сб. Звенигородка-Моринці
15.20 крім сб. Звенигородка-Будище
15.45 ср., пт., сб., нд. Звенигородка-Корсунь