25 липня День зубного техніка

Стоматологія — специфічний розділ медицини, що включає в себе ряд найважливіших моментів, безпосередньо пов’язаних з функціонуванням не тільки всієї ротової порожнини і щелеп, а й прилеглих ділянок обличчя і навіть шийного відділу людського організму. Багато людей в більшості випадків називають лікаря-стоматолога дантистом. Це поняття включає в себе зубних лікарів, хірургів, фельдшерів і техніків. Кожен окремий напрям вимагає від фахівця високої кваліфікації, гарного практичного досвіду і особливих навичок в роботі.

День зубного техніка, що відзначається фахівцями цього напрямку 25-го липня ,- порівняно нове свято. Воно було підтримане в середовищі колективів зубопротезних лабораторій, котрі поповнились молодими кадрами. Так співпало, що переважно саме в цей день багато молодих фахівців  після закінчення медичних навчальних закладів  заступають на своє перше офіційне робоче місце в якості повноправного дипломованого фахівця.

На даний момент зубний технік — окрема професія в сучасній стоматології. Їх часто плутають безпосередньо зі стоматологами або зубними лікарями, але, на відміну від них, зубний технік дуже рідко зустрічається з пацієнтами, тому що ця професія в основному і є чисто технічною. Її іноді порівнюють з професіями годинникаря або ювеліра. Робота зубного техніка — це виготовлення як різних зубних протезів, так і протезів обличчя, щелепно-лицевих і ортодонтичних апаратів, які вже надалі безпосередньо встановлюють пацієнтам самі лікарі-стоматологи. У своїй роботі вони використовують знання, досягнення та напрацювання в галузі хімії, фізики, математики, анатомії, комп’ютерного 3-D моделювання, і навіть слюсарну і фрезерну справу, мистецтво гравіювання.

Медичний коледж «Монада», що 16 років існує в Первомайську Миколаївської області, вітає зубних техніків Звенигородщини з професійним святом.

Наші студенти, майбутні зубні техніки, задоволені тим, що матимуть таку престижну та високооплачувану професію. Диплом зубного техніка дає право без ЗНО вступити на 2 курс стоматологічного університету.

Випускникам 11 класу, щоб стати стоматологом, треба одержати на ЗНО не менше ніж по 150 балів з трьох дисциплін.

Вступ по спеціальності зубного техніка на базі 9 класів дає можливість уникнути ризиків складання  ЗНО після закінчення школи.

Запрошуємо до нас на навчання в Первомайськ, Миколаївська обл.         

          тел. 0677857493, 0505771506, www. monada.mk.ua