21 листопада — Всесвітній день вітань

«Вітаємо!» Це слово знайоме кожному з нас. Таким чином ми розташовуємо до себе співрозмовника, створюємо дружню обстановку,  показуємо безліч почуттів та емоцій.

Свято під назвою WORLD HELLO DAY у всьому світі прийнято відзначати щорічно 21 листопада. Засновниками цього свята вважають братів Маккомак з Америки, які ініціювали створення святкового дня в якості реакції світової громадськості на холодну війну між Єгиптом та Ізраїлем. Їх  ідея полягала в надсиланні  вітальних листів в різні кінці світу. На диво, громадяни з 180 країн відгукнулися на цю ініціативу. Тепер Всесвітнє свято привітань із задоволенням відзначають у всьому світі.

Особливо ми любимо вітатися з дорогими для нас людьми. Та не тільки вітатися, а й вітати їх з різноманітними святами. Привітання стало невід’ємною складовою звертання у святковий день.  Вітанням можна продемонструвати своє ставлення до  людини, і у кожній родині означено свій спосіб звичаїв та сімейних традиції привітання близьких.

Сімейні традиції та звичаї роблять життя родини насиченим і цікавим, роблять яскравим дитинство і створюють прекрасні спогади на довгі роки. І тому  на допомогу та підтримку сімейних традицій  вам стане в нагоді магазин «ФОРТУНА», що в м. Звенигородка.

Хочете привітати близьких людей, порадувати друга, сказати важливі слова коханій половинці, або просто бути оригінальним? Ми раді вам у цьому допомогти.

В нашому магазині ви знайдете листівки, подарункові конверти для грошей, артдекор для свята, сувеніри та подарунки. Вибирайте у нас сувеніри, які найкраще підійдуть до урочистого моменту, підберіть ексклюзивний подарунок з частинкою вашого серця, який допоможе зворушити душу людини, яка так вам небайдужа. Хочете привітати жінку – у нас є біжутерія, прикраси, косметика та парфуми. Хочете привітати дитину – у нас ви знайдете іграшки  та дитячу косметику. Якщо ж ви вирішили подарувати гроші, а процес дарування грошей зробити святковим, краще використовувати конверти для грошей — вони підкреслять шанобливе ставлення до адресата.

Тож чекаємо до нас за адресою: м. Звенигородка, просп. Шевченка, 81 (біля музичної школи). Телефон  097-218-06-72.

Вітаємо усіх із Всесвітнім днем вітань. Світ навколо стане яскравішим, якщо люди будуть дарувати один одному радісні емоції й гарний настрій не тільки щороку 21 листопада, а й кожного дня.