21 листопада — Всесвітній день рибальства

Магазин «РИБАЦЬКА ЛАВКА»- незамінний помічник для вашого відпочинку.

Який вид відпочинку на природі більш до душі сильній половині людства? Звичайно ж, це рибалка. Що може бути кращим, ніж вирватися на природу, зустріти світанок біля води та отримати задоволення від спілкування зі справжніми друзями? Щоб риболовля приносила не лише чудовий відпочинок і заряд позитивної енергії, але й чималий рибний улов – завітайте до магазину «РИБАЦЬКА ЛАВКА»!

Ще зовсім недавно придбати якісне риболовецьке спорядження було досить проблематично. Його дефіцит призводив до того, що завзяті рибалки користувалися саморобними гачками та приманками, самі виготовляли вудки. Як і рибалки-професіонали, так і любителі рибальства знають, що улов безпосередньо залежить від спорядження. Всі рибалки погодяться з думкою, що прикро витрачати час, стоячи над водоймою, і в підсумку повертатися додому ні з чим. З правильним підходом до вибору риболовецького спорядження ви отримаєте не тільки гарний улов, але й масу позитивних емоцій від улюбленого заняття. Тим паче, що на сьогоднішній день ситуація з асортиментом рибальського спорядження кардинально змінилася. Наш магазин є одним із закладів торгівлі, де вам запропонують якісне риболовецьке спорядження від провідних виробників.

Магазин «РИБАЦЬКА ЛАВКА», що знаходиться у м. Звенигородка по вул. Чорновола, 34 А, (біля УТОСу) — справжній рай для рибалки!

Наші переваги:

  • висока якість товарів від відомих виробників;
  • широкий асортимент доступних товарів;
  • регулярне поповнення та оновлення товарів;
  • лояльна цінова політика;
  • професійна консультація щодо вибору товарів.

Наша мета – забезпечити любителів риболовлі якісними рибальськими  снастями, стати незамінним помічником у риболовецькій справі. Серед наших клієнтів  і професіонали, що чітко знають, які снасті їм потрібні, і новачки, які вибирають своє перше спорядження.

Завітавши в наш магазин, ви зробите свій відпочинок на природі більш корисним та захоплюючим.

Чекаємо вас кожного дня з 8.00 до 17.00 або телефонуйте 067-173-77-03.