21 листопада — Міжнародний день відмови від паління

Тютюновий дим — це суміш газів, пари і найдрібніших частинок твердих речовин. Всього їх близько 4000. Що ж до них належить? Ацетон — головний компонент рідини для зняття лаку з нігтів. Бензопірен — один із сильних канцерогенів, що міститься у вугільній смолі. Бутан — легкозаймиста рідина, додають у паливні продукти. Кадмій — хімічний елемент, що пошкоджує печінку, нирки і мозок. Миш`як — отруйна речовина, що використовується для знеболення при видаленні зубних нервів у стоматології, канцероген. Полоній-210 — радіоактивний елемент, канцероген. Гліколь — речовина, яку додають в антикорозійну рідину. Фенол — отрутохімікат, який використовують при виготовленні пластмаси і дезинфекції приміщень. Свинець — хімічний елемент, при отруєнні яким ушкоджуються клітини головного мозку. Формальдегід — токсичний хімікат, що використовується для бальзамування померлих. Толуол — токсичний компонент соснової смоли і нафти, входить до складу багатьох лаків і фарб. Ціанистий водень — вбиває імунну систему легенів, призводить до бронхіту.
Незважаючи на загальну доступність інформації про шкоду куріння, а також активну пропаганду здорового способу життя, рівень пристрасті до тютюну в європейських країнах не знижується. Більшість курців вважає, що сигарета допомагає їм зосередитися, заспокоїтися, відволіктися від неприємних думок або навіть прийняти важливе рішення. Умовляти розлучитися з сигаретою людину, яка не бажає прийняти таке рішення самостійно, безглуздо і  марно — лікування нікотинової залежності буде ефективним лише в тому випадку, якщо курець сам цього захоче. І  в цей момент йому обов’язково потрібна допомога фахівців.

Перш за все, налаштуйтеся на відмову від куріння психологічно. Для цього визначте плюси цього кроку: скільки ви заощадите грошей, часу, здоров`я. Проте не всім залежним вдається кинути шкідливу звичку. Рано чи пізно дорога приводить курця до фахівця, де він і отримує допомогу. Як правило, щоб розпрощатися з нікотином, достатньо 3—5 відвідин фахівця впродовж  місяця.
Багато з нас знають, що гіпноз можна ефективно використовувати в боротьбі з курінням. Гіпноз — це набагато більше, ніж показове шоу, яке ми часто бачимо по ТБ. Це потужна техніка, за допомогою якої можливо допомогти людям подолати свої страхи, розслабитися, зняти нервову напругу і стрес. Гіпноз — це робота з підсвідомістю, де зберігаються найпотаємніші бажання, віра, надія, прихована  поведінка, а також накопичений життєвий досвід і спогади. Протягом сеансу гіпнозу фахівець долає вашу свідомість і втручається безпосередньо в підсвідомість, намагаючись перепрограмувати її  на потрібний лад.

Два аспекти в цій проблемі відіграють дуже важливу роль. Перший: на це потрібен час. І другий: пошук гарного фахівця з гіпнозу. Ми можемо допомогти вам вирішити цю проблему. Телефонуйте 098-101-94-77 (Світлана Заярна).      www.gipnoz.center